4 речі, які любить Google у вашому сайті
InvestWPСтатті4 речі, які любить Google у вашому сайті
4 речі, які любить Google у вашому сайті

4 речі, які любить Google у вашому сайті

В даний час компанії, які мають сайт, шукають способи підвищити свою видимість в мережі. Бути більш помітним і мати гарну присутність в Інтернеті означає мати більше трафіку та потенційних клієнтів. Щоб досягти цього, компанії повинні отримати прихильність Google, тому що гігант пошукових систем має переваги у сортуванні інформації та ранжируванні сайтів на основі певних критеріїв.

Рейтинги Google допомагають підвищити впізнаваність та репутацію сайтів, просуваючи їх на першу сторінку пошуку Google. Однак потрапити у верхню частину списку Google – непросте завдання, оскільки Google має понад 200 факторів, які визначають рейтинг веб-сайту. Більше того, оптимізація сайту відповідно до переваг Google підвищить його рейтинг. Ось кілька речей, які Google любить у вашому веб-сайті.

Вимоги до вихідного контенту сайту

Google вважає за краще бачити на вашому сайті оригінальний контент. Якщо ви висвітлюєте певну тему, новини або нішу з унікальної точки зору, Google це сподобається. Публікація чогось, що вже було написано кимось іншим, це просто репост, і це буде розглядатися Google як спам.

Крім того, контент, який ви публікуєте на своєму проекті, також має бути інформативним, актуальним та розважальним, а також містити зображення, відео та інші види графічних матеріалів, щоб він був оцінений Google.

Ще одна річ, яку любить Google – це свіжий контент. Послідовність у оновленні вашого блогу або веб-сайту новим та свіжим контентом сприяє вищому рейтингу. Однак публікація старого контенту не вважається свіжою лише тому, що ви розмістили його знову через деякий час. Хоча, даючи нове життя старим постам, додаючи до них щось нове, безумовно, додає свіжості.

Присутність у соціальних мережах

Немає прямого способу виміряти, як ваша присутність у соціальних мережах впливає на рейтинг Google, але факт залишається фактом. Google стежить за брендами та компаніями в соціальних мережах та вимірює їх активність та присутність у них. Можна впевнено сказати, що популярність у соціальних мережах впливає на рейтинг вашого сайту в Google.

Google безперечно помітить, що ви будете активно присутні і просувати свій контент у соціальних мережах. Це означає наявність добрих відносин зі своїми передплатниками та підтримання гарної репутації у соціальних мережах. Однак просування спаму та нерелевантного контенту з метою підтримки свого роду присутності в соціальних мережах не приверне до вас бажаної уваги. Фактично ви отримаєте повну протилежність високому рейтингу.

Так само як і обговорення вашого бренду в мережі (форуми, інші сайти навіть без посилань на сайт) – це сприймається також соціальним сигналом, що підвищує вашу значущість.

Швидкість сайту

Швидкість сайту – один із найважливіших факторів у рейтингу Google. І не тільки в ньому, а й конверсії відвідувачів у ваших клієнтів. У вік технологій, який ми живемо сьогодні, люди звикли до швидкого завантаження сторінок та швидкого доступу до інформації. Якщо ваш ресурс працює повільно або сторінки завантажуються недостатньо швидко, відвідувачі розлюють і підуть.

Важливо оптимізувати швидкість вашого сайту, тому що ви гарантуєте, що відвідувачі залишаться і вивчатимуть контент, а ваш сайт отримає додаткові бали в очах Google. Так що, якщо ви думаєте, що заощадите трохи грошей на низькій швидкості сайту (наприклад, поставте шаблон) і уникнете неприємностей, подумайте ще раз. Натомість скажіть собі: «Поруч зі мною безліч конкурентів, я маю хоча б перевірити, що вони можуть запропонувати, і дати моїй аудиторії те, що їм потрібно». Зрештою, якщо ви хочете зайняти високі позиції в Google, переконайтеся, що ви не робите те, що не подобається Google.

Зворотні посилання

Google віддає перевагу зворотним посиланням, тому що вони є ознакою здорового сайту. Багато людей запитують, що таке зворотні посилання. Простіше кажучи це посилання на ваш проект на сайтах інших людей. Часто це означає, що інші сайти використовують ваш як довідковий матеріал або додаткове джерело інформації. Крім того, зворотні посилання є довірою і хорошими відносинами між сайтами, і Google любить співпрацю і зв’язки.

Якісна побудова посилань потрібна для високого рейтингу, але це не означає, що ви повинні мати зворотні посилання скрізь, де тільки можливо. Фактично наявність зворотних посилань на сайтах, зазначених Google як погані, автоматично знижує ваш рейтинг. Як у приказці “З ким поведешся, того й наберешся”. Натомість постарайтеся мати якнайбільше зворотних посилань на відомих та шанованих сайтів.

Високий рейтинг у Google став важливим аспектом для прибутковості сьогодні – він забезпечує видимість та легітимність сайту. Потрапити до першого десятка списку Google складно, але при деяких дослідженнях та правильних кроках досягнення першої сторінки – лише питання часу.

4 речі, які любить Google у вашому сайті

Зміст

    Отримайте швидку оцінку ваших задач

    4 речі, які любить Google у вашому сайті