AdWords або SEO — що потрібно саме ВАМ!
InvestWP > Uncategorized > AdWords або SEO — що потрібно саме ВАМ!

AdWords або SEO — що потрібно саме ВАМ!

Adwords та SEO це основні інструменти Маркетингу в пошуковій системі Google. Чимось вони схожі, а в чомусь різні штуки. Бувають ситуації, коли Вам краще використовувати обидва ці інструменти, а іноді можна обійтися і одним. Все залежить від цілей Вашого бізнесу та маркетингу загалом.

Насамперед, давайте спробуємо розібратися «who is who»

AdWords або SEO — що потрібно саме ВАМ!

SEO

ЩО ТАКЕ SEO?
AdWords або SEO — що потрібно саме ВАМ!

Оптимізація в пошукових системах (SEO) – це цілий спектр робіт з оптимізації Вашого сайту для досягнення найкращого рейтингу в результатах звичайного (Органічного) пошуку Google.

Сайти, які найкраще оптимізовані, з’являються в списку Google в першу чергу, тому що вони найбільше відповідають запиту, який вводить потенційний клієнт у пошуковому рядку.

Не можна просто заплатити гроші Google і стати вищим за всіх в органічному пошуку. Необхідно зробити такий сайт, який влаштовуватиме Google за величезною кількістю факторів. Тільки тоді Ви маєте шанс бути «Царем гори».

НАВІЩО ВКЛАДАТИ ГРОШІ У SEO?

Якщо хтось не може знайти Вашу компанію в Google, швидше за все він звернеться до конкурента, якого Google запропонує в першу чергу.

Припустимо, у Вас є компанія, що продає квартири в нових житлових комплексах. Перейдіть на сайт Google.com та введіть загальний пошук, наприклад, «Квартири в ЖК». Перегляньте запропоновані варіанти сайтів. Ви бачите ваш сайт на першій сторінці? Ви взагалі змогли себе знайти на будь-якій сторінці?

Швидше за все, Ваш сайт відобразиться за обмеженою кількістю ключових слів, наприклад, за назвою бренду, але цього не достатньо для залучення великої кількості клієнтів.

Метою кампанії SEO є оптимізація Вашого сайту таким чином, щоб Ви відображалися у списку Google за найбільшою кількістю ключових слів.

ЯК ПРАЦЮЄ SEO?

Коли користувач вводить пошуковий запит у панель пошуку, Google інвентаризує всі веб-сторінки, які він відсканував раніше. Далі Google шукає сайти, які мають найбільш релевантну (відповідну) інформацію та представляє їх користувачу.

Для того, щоб сторінка Вашого сайту відображалася в пошуковій видачі, вона повинна легко читати Google, мати відповідний контент і хорошу репутацію. Щоб SEO працювало, Ви повинні оптимізувати свій сайт на основі цих ключових факторів.

Google AdWords

ЩО ТАКЕ GOOGLE ADWORDS?
AdWords або SEO — що потрібно саме ВАМ!

Google AdWords (також відома як контекстна реклама Google) — це рекламна платформа, керована Google, яка дозволяє компаніям рекламувати свій веб-сайт у результатах пошуку, коли користувач вводить у пошуковий рядок конкретне ключове слово.

Рекламодавці платять за кожен клік за власним оголошенням. Ці оголошення відображаються у верхній частині сторінки результатів пошуку, а також праворуч або знизу органічної видачі.

НАВІЩО ВКЛАДАТИ ГРОШІ В ADWORDS?

Якщо Ви правильно налаштували свій обліковий запис AdWords і встановили суттєву ціну за клік, Ваше оголошення 100% відображатиметься, коли користувач шукатиме вибране Вами ключове слово. Таким чином Ви отримуєте повний контроль за загальним трафіком Вашого сайту. Бажаєте підвищити трафік, платіть більше.

AdWords також може бути корисним для реклами нових послуг, товарів або акцій, які Ви плануєте запускати.

AdWords можна запускати на певний термін, доки Ваша акція триває!

“Найбільша перевага Adwords над SEO полягає в тому, що він може моментально генерувати трафік”

ЯК ПРАЦЮЄ ADWORDS?

Ви самі встановлюєте правила, за якими готові рекламуватися. Ви вибираєте щоденний бюджет, максимальну суму, яку Ви готові заплатити за клік за Вашим оголошенням, та ключові слова, за якими Ви бажаєте показувати свої оголошення.

Ваш бюджет та максимальна ставка визначають, де на сторінці буде відображатися Ваше оголошення.

ОТЖЕ, ЩО ВИБРАТИ?

Спробуємо провести аналогію з нерухомістю!

Коли Ви власник будинку, Вам постійно доводиться його обслуговувати, проводити поточні ремонти, щоб захищати свої інвестиції, які Ви витратили на покупку своєї нерухомості. Ваш сайт – це будинок, а SEO – це його обслуговування. Незалежно від того, які ремонтні роботи проводяться у Вас вдома (на Вашому сайті), Ви не залишитеся без даху над головою.

Інвестування в Google AdWords – це оренда елітної квартири в центрі міста. Ви можете орендувати вигідне місце там, де весь трафік, але як тільки Ваша оренда закінчилася, Вас відразу попросять виїхати.

ЗНАЙДІТЬ ЗОЛОТУ СЕРЕДИНУ

Інвестуйте в SEO, щоб допомогти підвищити органічну видимість та покращити свій сайт в цілому. Використовуйте Google AdWords, щоб підвищити рівень трафіку, просунути інформацію про нові пропозиції та забезпечити показ об’яв за конкретними ключовими словами!

І на закінчення, якщо Вам потрібна допомога, зв’яжіться з DIGITAL DEALERZ. У нас є інструменти, досвід та бажання бути Вашим універсальним провідником у світі онлайн-маркетингу.

AdWords або SEO — що потрібно саме ВАМ!

Читайте також

AdWords або SEO — що потрібно саме ВАМ!