Альтернативні браузери. Без хрому, Firefox, Safari
InvestWP > Uncategorized > Альтернативні браузери. Без хрому, Firefox, Safari

Альтернативні браузери. Без хрому, Firefox, Safari

Декілька крутих веб-браузерів, які можуть дати більше можливостей ніж “велика четвірка”.

Вівальді

Альтернативні браузери. Без хрому, Firefox, Safari

Вівальді – браузер, заснований на GOOGLE-івському хромі, який призначений для користувачів, що працюють у жорсткому режимі. З моменту його встановлення браузер допомагає налаштувати свій зовнішній вигляд відповідно до ваших потреб. Включаючи вибір кольору, положення табуляції та зображення початкової сторінки. На даний момент це дуже простий браузер. Котрий бере сигнали від поточних та колишніх функцій Opera (колишній генеральний директор Opera очолює зусилля Vivaldi).

Vivaldi має функцію швидкого набору для швидкого доступу до улюблених сайтів, вбудовану програму для нотаток та бічну панель для перегляду додаткової веб-сторінки. Vivaldi також має деякі функції, які оцінить будь-який користувач. Такі як жести миші та сполучення клавіш, збережені вкладки, стеки вкладок, масштабування інтерфейсу користувача і кольору адаптивного інтерфейсу.

Torch

Альтернативні браузери. Без хрому, Firefox, Safari

Torch – браузер для медіа-наркоманів з цікавими функціями для роботи з музикою та відеоіграми. У цьому браузері є вбудована streaming служба на основі YouTube під назвою Torch Music.

Також у Torch є нові зручні функції drag-and-drop. Вам просто потрібно перетягнути веб-контент у ліву частину екрана, і Ви отримаєте бічну панель для обміну контентом у соціальних мережах, або перетягнути контент праворуч, щоб запустити пошук.

Torch також є мрією медіа-піратів із вбудованим інструментом для завантаження аудіо та відео з таких сайтів, як YouTube та Vimeo, а також вбудований торрент-клієнт для … ну, Ви розумієте)

Comodo IceDragon

Альтернативні браузери. Без хрому, Firefox, Safari

Comodo IceDragon – ще один браузер, який забезпечує підвищену безпеку своїм користувачам. Захисні засоби IceDragon включають сканування веб-сторінок для перевірки на шкідливе ПЗ, використання захищеного DNS-сервісу Comodo за замовчуванням і активне блокування відомих сайтів для фішингу і шпигунського ПЗ.

Comodo IceDragon, як і Torch, дозволяє перетягувати контент із веб-сторінки вправо, щоб ділитися ним у соціальних мережах і вліво, щоб використовувати цей контент як основу для веб-пошуку.

Comodo IceDragon має зручний планшетний режим. Що дозволяє переключатися на більші елементи інтерфейсу під час роботи в Інтернеті на сенсорному екрані.

Avant Browser

Альтернативні браузери. Без хрому, Firefox, Safari

Avant Browser має «триядерний механізм рендерингу». Замість того, щоб вибирати один із популярних движків, він використовує відразу три – Microsoft Trident, Webkit, Gecko.

У Avant Browser є кілька цікавих функцій, включаючи «сніфер відео», який дозволяє завантажувати відео з таких сайтів, як YouTube.

Функція завжди зверху гарантує, що ваші вкладки ніколи не будуть поховані за іншими настільними додатками. Наприклад, Outlook, Microsoft Word і Photoshop.
Функція «Псевдоніми адрес»: можна задати одному символу або комбінації клавіш будь-яку інтернет-адресу. Наприклад, набираючи в адресному рядку лише одну літеру D, потрапляти на сайт Digital Dealerz.

Інтерфейс Avant дуже схожий на Windows XP. Але якщо вас це не напружує, то Avant Browser забезпечить вас усіма функціями, які задовольнять більшість користувачів.

Це наш погляд на 4 альтернативні браузери, які привернули нашу увагу.

Пам’ятайте у кожного Браузера є свої плюси та мінуси. Деякі з них не підтримують нові технології, які використовуються для розробки Веб-сайтів. Деякі надають функції, які Ви ніколи не будете використовувати.

На сьогоднішній день альтернатив Хрому, Firefox, Edge та Інтернет-експлореру безліч.

Не варто підлаштовуватись під конкретний браузер. Краще вибирайте під себе браузер!

Альтернативні браузери. Без хрому, Firefox, Safari

Читайте також

Альтернативні браузери. Без хрому, Firefox, Safari