Чому розробники WordPress – це майбутнє веб-дизайну
InvestWPСтаттіЧому розробники WordPress – це майбутнє веб-дизайну
Чому розробники WordPress – це майбутнє веб-дизайну

Чому розробники WordPress – це майбутнє веб-дизайну

Сьогодні всередині СНД ми бачимо тренд на розробку сайтів не для клієнтів, а розробників. Створити більше головного болю, помилок, неможливість самостійного керування сайтом. За фактом, це повернення клієнтів до статичних сайтів. Але я вважаю, що у найближчі кілька років статичні сайти зникнуть. Як би не намагалася стара формація зберегти стан справ, коли бізнес витрачає щомісяця ресурси на підтримку сайту – цей підхід економічно невигідний самому бізнесу. Майбутнє веб-дизайну лежить за такими платформами як WordPress. Яка сама оновлюється, сама запроваджує нові стандарти безпеки, сама покращує конструктор – і все це без витрат бізнесу. А значить, майбутнє за автоматизацією, за розробниками WordPress і схожих платформ.

Що гарного у WordPress?

Маючи десятки тисяч попередньо розроблених тем та більше 50 000 доступних плагінів, ви можете використовувати WordPress для розробки практично будь-якого веб-сайту за невелику частину вартості розробки з нуля. І, як цього недостатньо, його формат з відкритим вихідним кодом дозволяє розробникам WordPress перепрограмувати і налаштовувати WordPress для виконання практично всього, що вони хочуть.

Наприклад, візьмемо інтернет-магазин електронної комерції WordPress. Раніше можна було купити дорогий пакет електронної комерції, або заплатити веб-розробнику за його створення з нуля. В даний час WordPress пропонує набагато дешевшу альтернативу. WooCommerce обслуговує понад 41% ВСІХ магазинів електронної комерції по всьому світу. Плагін належить Automattic, компанії, що стоїть за WordPress.com, і її ринкова частка зростатиме і зростатиме. Саме завдяки їх продуктам – все, що вам потрібно зробити, це встановити плагін, налаштувати його з необхідними параметрами (знижки, контроль запасів тощо) та налаштувати, щоб він вписався у загальний дизайн вашого сайту. І в тому малоймовірному випадку, якщо в ньому відсутні будь-які необхідні функції, розробники WordPress можуть перепрограмувати його додатковими плагінами, щоб додати ці функції. Цей варіант просто не був доступний кілька років тому, але зараз він став популярним вибором як для малих, так і для середніх компаній.

То чому все більше розробників не використовують WordPress?

Я думаю, що поширена думка, що використання WordPress – не є «правильним веб-дизайном». Коли ти робиш усе з нуля, то це:

 • великий обсяг роботи та застосування «всієї» кваліфікації
 • виправдання ціни для більшої кількості роботи
 • монотонне виконання одного й того ж, що дає відчуття повної зайнятості
 • реалізація мрії та відчуття себе творцем

Але навіть сама постановка питання досить дивна з огляду на те, що 27% з мільйона найкращих сайтів світу – розроблені на WordPress.

Завжди індивідуальний дизайн дає повну презентацію компанії, але все більше і більше компаній потребують інтеграції в систему управління контентом, таку як WordPress. Статичних сайтів вже недостатньо, оскільки власникам сайтів потрібен повний контроль за своїм контентом. Більше немає інтересу утримувати розробника, який змінить телефон чи додасть новину. Це може виконати будь-який менеджер усередині компанії.

Що сьогодні заважає перейти масово на WordPress?

Усього 1 причина. WordPress вимагає fullstack розробника. Конструктор вимагає, щоб розробник створив елементи для системи (backend) і налаштував зовнішній вигляд як у макетах індивідуального дизайну (frontend).

Традиційним веб-дизайнерам важко перейти на WordPress. Перетворення дизайну Photoshop або Figma на WordPress вимагає різних навичок та технологій, таких як знання PHP та розуміння того, як працює WordPress. А він працює на функціях та хуках, як ядро, так і все всередині нього зроблено в єдиній архітектурі. Нерозуміння цього робить більшість розробників в СНД – шаманами з бубном, які вважають, що крім конструктора всередині WordPress більше нічого немає. На жаль, вони в полоні своєї некомпетентності та бачать лише верхівку айсберга.

Хіба не є WordPress створювати сайти без веб-розробника?

Головна конкурентна перевага WordPress саме у його повному контролі над сайтом. Особливо це важливо для клієнта, який не має спеціальних технічних знань. Наші клієнти часто просять нас скопіювати їх вже створений нами сайт, який вже має унікальний дизайн, в якому вони просто змінюють контент. Так власник отримує сайт для іншого свого бізнесу. Адже добре налаштована система під конкретного клієнта – працюватиме завжди та скрізь для нього.

Деякі дизайнери та розробники думають про це як загрозу, що вони будуть без роботи. Але я розглядаю WordPress як можливість зростання та автоматизації для всіх, уникнення монотонної роботи.

5 причин, через які потрібні розробники WordPress

 • Те, що люди можуть зібрати сайт WordPress самостійно, не означає, що вони мають на цей час. Багатьом людям потрібні експерти WordPress для втілення своїх бажань. Їм може знадобитися недорога експрес-послуга або варіант під ключ.
 • Люди втомлюються від неякісного складання від некваліфікованих кадрів і потребують налаштування роботи сайту «як годинник».
 • Компанії, які створюють верстку за індивідуальним веб-дизайном, потребують його перетворення на WordPress.
 • Багатьом клієнтам потрібно налаштування WordPress під редизайн – зміна тем для відображення ідентичності їхнього бренду, розробка плагінів WordPress тощо.
 • Більшим компаніям потрібен досвідчений консультант з WordPress, щоб інтегрувати WordPress з існуючими ІТ-системами та допомогти їм максимально ефективно використовувати WordPress.

Як розробники WordPress, ми повинні визнати, що клієнти хочуть все більше контролювати свій сайт. Це дозволяє у партнерстві з нашими клієнтами вирішувати глобально завдання бізнесу.

Наша роль стала швидше технічним консультантом, аніж традиційним «веб-майстром». Ми з повагою ставимося до завдань, які клієнти хочуть виконувати самі, та готові запропонувати професійні консультації та надати будь-яку необхідну технічну експертизу.

Будучи гнучкими та йдучи в ногу з часом, розробники WordPress – це майбутнє веб-дизайну.

Чому розробники WordPress – це майбутнє веб-дизайну

Зміст

  Отримайте швидку оцінку ваших задач

  Чому розробники WordPress – це майбутнє веб-дизайну