Чому WordPress є ідеальним для вашого сайту?
InvestWP > Uncategorized > Чому WordPress є ідеальним для вашого сайту?

Чому WordPress є ідеальним для вашого сайту?

30% сайтів у світі використовують WordPress
WordPress надає зручну панель управління, яка дуже проста та логічна. У мережі існують тисячі спільнот, де завжди можна знайти відповідь на будь-яке запитання.

WordPress замислювався як блог, але зараз це універсальний інструмент
На WordPress можна зробити інтернет-магазин завдяки плагіну WooCommerce. А ще на WordPress роблять лендинги, форуми, сайти-візитки, дошки оголошень, ресурси новин та купонні сервіси.

WordPress абсолютно безкоштовний. Ви не платите за обслуговування системи, вона оновлюватиметься і вдосконалюватиметься без ваших вкладень.
Почати потрібно з того, що це CMS з відкритим вихідним кодом, а тому, з юридичної точки зору, ви нікому нічого не повинні. І можете робити зі своїм сайтом та кодом все, що душі завгодно. Але якщо ви захочете дуже складний функціонал за невеликі гроші, вам варто відвідати різні платформи продажу платних продуктів WordPress

Тисячі (і можливо вже мільйони) тем і розширень
З огляду на популярність WordPress існує дуже багато фахівців, які на ньому працюють. Хтось створює сайти, хтось створює продукти для продажу на майданчиках, хтось просто робить свій внесок у розвиток платформи. Таким чином вже зібралося тисячі продуктів, частину яких можна скачати безкоштовно, і вибрати для себе чи клієнта найкращий варіант за порівняно невеликі гроші.

WordPress дуже простий і зрозумілий
Інтерфейс адмінської панелі управління настільки легкий для розуміння, що новачок зможе розібратися без додаткових матеріалів чи відеоуроків. Для наших клієнтів ми створюємо спеціальні інструкції, щоби процес навчання проходив максимально швидко. А для тих, хто захоче знати його досконало на рівні управління – знято тисячі відео та написано мільйони статей.

Пошуковики люблять WordPress
Код WordPress послідовний та раціональний, його легко можна оптимізувати. А у складних ситуаціях замінювати один шаблон на інший, без втрати контенту. А це важливо для швидкої індексації та взаємодії з користувачами. Крім того, найкращі плагіни СЕО та кешування, їх правильні налаштування – наблизять вас до того, щоб зайняти місце в топі.

Чому WordPress є ідеальним для вашого сайту?

Читайте також

Чому WordPress є ідеальним для вашого сайту?