Нововведення в індексуванні Google
InvestWPСтаттіНововведення в індексуванні Google
Нововведення в індексуванні Google

Нововведення в індексуванні Google

Google за замовчуванням включає індексацію з мобільних пристроїв (сканування сайтів за допомогою мобільного користувача агента) для нових доменів з 1 липня 2019 року. Нові домени – це сайти, які Google визначає як “раніше невідомі пошуку Google”.

Мобільний пошук

Мобільний пошук – це переважний спосіб взаємодії користувачів з пошуковою системою протягом останніх кількох років, в результаті чого Google почав підштовхувати власників сайтів до того, щоб зробити відображення контенту більш мобільним. Системи індексації Google використовували декстопну версію контенту сторінки. Але це викликало проблеми при відображенні абсолютно різних версій одного урла на різних дозволах.

Нововведения в индексировании Google

Індексування мобільних телефонів ще не використовується за замовчуванням для всіх веб-сайтів. Google почав поширювати його ширше у 2018 році. Компанія оцінює старі веб-сайти щодо їхньої готовності на основі безлічі факторів:

Для існуючих веб-сайтів ми визначаємо їхню готовність до індексації з мобільних пристроїв на основі читання контенту (включаючи текст, зображення, відео, посилання), структурованих даних та інших метаданих (наприклад, заголовків та описів, мета-тегів роботів). Ми рекомендуємо перевірити ці фактори, коли веб-сайт запущений або значно перероблений.

Важливо відзначити, що немає окремого «індексу з мобільного пристрою». Google, як і раніше, посилається на єдиний індекс для надання результатів пошуку. Різниця полягає в тому, чи сканується сторінка настільним або мобільним користувача агентом.

Нові стандарти Google

До того, як адаптивний веб-дизайн став галузевим стандартом, наявність окремого мобільного сайту була звичайною практикою. У той час як зараз Google активно заохочує та підтримує цей підхід. Оскільки він часто викликає замішання як у користувачів, так і пошукових систем.

Сайти WordPress, які використовують адаптивну тему, не повинні мати проблем із індексацією мобільних пристроїв. За умови, що вони не переносять свої мобільні версії до окремого домену. Зазвичай адаптивної теми для останньої версії Вордпрес є достатньо.

Власники веб-сайтів можуть перевірити, як їх сайти скануються, клацнувши вкладку «Перевірка URL» у консолі пошуку Google.

Веб-майстри старих сайтів отримають сповіщення з консолі пошуку, коли їх сайти будуть переведені на мобільну індексацію.

Нововведення в індексуванні Google

Зміст

    Отримайте швидку оцінку ваших задач

    Нововведення в індексуванні Google