Перехід з Wix на WordPress
InvestWP > Uncategorized > Перехід з Wix на WordPress

Перехід з Wix на WordPress

Якщо ви новачок у світі створення веб-сайтів, важко зрозуміти, чи варто переходити з Wix на WordPress.
Wix і WordPress є одними з найпопулярніших конструкторів на сьогоднішній день, і, хоча вони обидва здатні створювати функціональні проекти, є деякі ключові відмінності, про які слід пам’ятати.

Які відмінності Wix та WordPress?

Wix є ідеальним конструктором веб-сайтів для тих, хто не знайомий із кодом. WordPress – це система управління контентом з відкритим вихідним кодом. Вам дається можливість створення чогось справді вражаючого, без обмежень конструтора.


Wix має все необхідне для перетягування, створення та публікації базового сайту. WordPress набагато гнучкіший і дозволяє створювати сайт з нуля з розширеними функціональними можливостями. Або поставить шаблон і вдосконалювати його та підвищувати конверсію.


Щоб краще зрозуміти різницю між цими двома конструкторами сайтів, давайте розберемо їх за різними категоріями.

Простота використання

Отже, наскільки легко створити сайт із використанням цих двох платформ?


WordPress – дуже поширена платформа, але час для навчання потрібний – це пара годин у середньому. Незважаючи на гнучкість, система несе у собі легку складність. Це не означає, що вам обов’язково володіти глибокими знаннями в галузі розробки (хоча це допомагає). Як і всі нові інтерфейси – бекенд вимагає деякого звикання.


Wix призначений для початківців та тих, хто не потребує складного інтерфейсу. Більшості людей набагато легше навчитися користуватися Wix. Але незабаром вони виявлять, наскільки обмежені можливості дизайну і функціональності.

Перехід від Wix до WordPress. Простота використання.

Налаштування та дизайн
Налаштування – це те, чим славиться WordPress. Так, Wix пропонує вибір варіантів дизайну та налаштування, але він обмежений. WordPress дозволяє вам необмежено налаштовувати практично будь-який аспект вашого сайту. Якщо ви хочете унікально, то вам знадобляться знання в області коду або допомога розробника.
І Wix, і WordPress надають вам доступ до ряду шаблонів. Wix дає вам доступ до 500 шаблонів. WordPress пропонує десятки тисяч безкоштовних та платних шаблонів на ваш вибір. Шаблони преміум-класу мають розширені можливості, а також безкоштовно оновлюються розробниками. А деякі шаблони мають 100, 200, 500 демоверсій. Що вже піднімає конкретний шаблон рівня середнього сервісу-конструктора.

Плагіни та функціональність

Шаблон створить зовнішній вигляд вашого веб-сайту, а спеціальні функції додадуть можливостей. В даний час Wix є більше 200 додатків, які ви можете додати. Це включення функцій, що часто використовуються. Такі як коментарі, соціальні мережі, мультимедійні кнопки та контактні форми на вашому сайті.
WordPress пропонує більше 55 000 плагінів, багато з яких безкоштовні. Власники веб-сайтів WordPress мають можливість додати розширені можливості на свої сайти.

Ціноутворення.

Ціноутворення, як правило, є одним із найважливіших аспектів для власників бізнесу. Це включає як вартість установки, так і обслуговування.


Wix – безкоштовний конструктор сайтів лише за наявності реклами у верхній та нижній частині вашого сайту. Ви також не можете скористатися власним ім’ям. Їх найдорожчий пакет, як і раніше, коштує менше 20 доларів, але до нього не входять додатки.


WordPress також є безкоштовною платформою з відкритим вихідним кодом, яку кожен може завантажити та використовувати. Вам потрібно буде заплатити за хостинг (де зберігається код та медіа) та домен (ім’я в мережі). Однак, з відповідним хостинг-провайдером, ви можете звести ці витрати до мінімуму. Також ви можете використовувати преміум шаблони та плагіни. Якщо вам дійсно потрібно щось приголомшливе за дуже низькою ціною. І останній пункт – для якісного проекту краще закласти витрати на розробку.
Вартість сайту WordPress буде трохи вищою. Але при розгляді функціональності та варіантів дизайну, які ви отримуєте, додаткові витрати того варті.

Ведення блогу

Багато найкращих на сьогоднішній день веб-сайтів мають блог. Цю функцію слід враховувати при ухваленні рішення про перехід із Wix на WordPress.


WordPress спочатку був платформою для блогів. І за фактом така архітектура дає дуже багато плюсів. Адже додайте галерею, ціну та кнопку – ви отримаєте товар. Додайте кілька галерей – отримайте презентацію портфоліо.


Wix все ще дозволяє додавати блог на свій сайт. Але багато користувачів вважають, що відсутність власної системи коментування є одним із недоліків. Простий текстовий редактор також обмежує клієнта з погляду форматування.


WordPress має вбудовану систему коментування та пропонує гарні макети блогів та розширене форматування контенту.

Онлайн шопінг

Якщо ви використовуєте план електронної торгівлі Wix – чи можна мати такий функціонал у WordPress?


WordPress підтримує майже половину всіх веб-сайтів електронної комерції по всьому світу. Одне це має показати вам, наскільки він добрий. WooCommerce – це плагін електронної комерції, який використовується більшістю інтернет-магазинів, але є інші.

Міграція

Нарешті, розглянемо основну причину, з якої ви читаєте цю статтю. Як легко перенести сайт, якщо ви вирішили перейти на WordPress?


Почнемо з того, що Wix не дозволяє легко перенести ваш контент на іншу платформу. Це вимагає ручного завантаження сторінок, зображень та іншого контенту.


WordPress робить міграцію неймовірно простою. Одним клацанням миші ви можете експортувати все, що вам потрібно. А другим – перемістити його на іншу платформу на ваш вибір. На оплаченому хостингу ви можете створити резервну копію веб-сайту в будь-який час.

Явний переможець?

Wix це потужна платформа, але вона лише вершина айсберга того, на що здатний WordPress. Якщо ви думаєте про перехід з Wix на WordPress – ми вам допоможемо. Для початку вам може знадобитися допомога спеціаліста WordPress. І за тиждень у вас буде високофункціональний сайт у вашому розпорядженні.

Перехід з Wix на WordPress

Читайте також

Перехід з Wix на WordPress