Плюси та мінуси сервісів для самостійного створення сайтів
InvestWPСтаттіПлюси та мінуси сервісів для самостійного створення сайтів
Плюси та мінуси сервісів для самостійного створення сайтів

Плюси та мінуси сервісів для самостійного створення сайтів

Сьогодні існує багато сервісів для самостійного створення сайтів. Наприклад, Yola, WIX, Weebly, Tilda, Squarespace або навіть Google sites. Зростання їх популярності говорить саме за себе, але, прочитавши цю статтю, Ви зрозумієте, що вони підходять далеко не для кожного проекту

Давайте поглянемо на деякі з плюсів та мінусів існуючих інструментів!

Перевага 1 Ви створюєте проект самостійно.

Більшість сервісів надають Вам декілька шаблонів для запуску.

В них можна робити такі речі, як додавання тексту, зображень та зміна кольору елементів.

Ця концепція працює нормально, якщо у Вас обмежений контент або просто потрібен простий веб-сайт, наприклад блог або магазин для декількох предметів.

Недолік 1 Обмежені можливості.

Функціонал доступних шаблонів може бути надмірно простим з точки зору додаткових можливостей.

Якщо ви плануєте використовувати широкий набір інструментів, таких як WordPress, то більшість інструментів для самостійного створення сайтів Вас розчарують.

Створювати повністю з нуля на конструкторі, який постачається вам за платною підпискою на місяць – ризик, на який не всі згодні йти через великі тимчасові витрати. Шаблон – це найбільша перевага конструктора та його недолік.

Перевага 2 Відносна дешевизна.

Більшість інструментів просять мінімальну плату за свої послуги і це може бути хорошим варіантом для початку роботи, але якщо у Вас немає часу, то професійна допомога буде явно кращою в довгостроковій перспективі).

Нестача 2 Неясність кінцевого бюджету.

При складанні бюджету для цього «безкоштовного» веб-сайту пам’ятайте, що він може не включати все, що вам дійсно потрібно.

Навіть якщо Ви врахували всі майбутні доробки, пам’ятайте про обслуговування та супровід Вашого сайту. Всі додаткові послуги можуть влетіти в копійчину.

Перевага 3 Комплексні пакети послуг.

Усі необхідні інструменти входять до комплексних «пакетів» послуг. Вони часто включають не тільки інструменти дизайну, але і вартість хостингу. Таким чином цей комплект «все-в-одному» поставляється з інструментами для створення веб-сайту та завантаження його в Інтернет.

Недолік 3 – Обмежені можливості дизайну.

У Вас, швидше за все, виникнуть великі труднощі з унікальністю дизайну. Як і ситуації з функціоналом, проблема полягає у обмеженнях конкретного шаблона.

Перевага 4 Не потрібні знання в галузі програмування.

Інтерфейси існуючих інструментів досить інтуїтивні та зрозумілі. Ви з легкістю пройдете базовий процес створення та налаштування сайту. Для розробки сайту Вам потрібно розуміти, як він має виглядати, а всі технічні процеси візьме на себе обраний інструмент.

Нестача 3 Обмеження/відсутність резервних копій.

Обмеження/відсутність резервних копій може стати найбільшим мінусом сервісів для самостійного створення сайтів.
Я думаю Ви засмутитеся, якщо Ваш сайт перестане працювати з невідомої причини. А відновити його за допомогою Backup не вдасться. Або забудете проплатити сервіс конструктора. Такий же розлад чекає на Вас, якщо ви захочете внести зміни на сайт (як експеримент), а потім захочете повернути вихідну версію.

ТАК ПРОБУВАТИ ЧИ НІ?

Звісно пробувати!

Починайте своє онлайн життя за допомогою подібних інструментів та розвивайте свій бізнес. Згодом ручне керування вашим сайтом буде займати занадто багато часу і Ви захочете зациклити деякі процеси, інші автоматизувати. Тоді при готовій структурі, готовому контенті – перейти на CMS буде швидше та дешевше.

Коли Вам не вистачатиме того, що у Вас є – звертайтесь до професіоналів у InvestWP!

Плюси та мінуси сервісів для самостійного створення сайтів

Зміст

    Отримайте швидку оцінку ваших задач

    Плюси та мінуси сервісів для самостійного створення сайтів