Порівняння 5 найкращих плагінів безпеки WordPress
InvestWPСтаттіПорівняння 5 найкращих плагінів безпеки WordPress
Порівняння 5 найкращих плагінів безпеки WordPress

Порівняння 5 найкращих плагінів безпеки WordPress

Власники сайтів завжди повинні бути готові до різноманітних викликів та ситуацій. Більше того, до порушень безпеки та хакерських атак.

Нещодавно масована хакерська атака на 10 000 веб-сайтів WordPress наповнила їх крипто-майнерами, здирниками та банківськими троянами, які почали тероризувати мільйони відвідувачів по всьому світу. Подібні атаки та кампанії більше не є новинами. Багато хто з них створює цілі міфи про ненадійність системи ВордПрес. Але з розвитком технологій хакери тепер знаходять нові способи виявлення вразливості та злому будь-яких систем. Це особливо актуально для WordPress, оскільки система найпопулярніша у світі CMS.

А ще пам’ятайте, якщо у вас є неоновлені плагіни, шаблон або сама система ВордПрес – у вас вже є проблеми з безпекою. Для недопущення таких ситуацій ми пропонуємо клієнтам супровід та техпідтримку сайту.

Щоб захистити власний веб-сайт, ви повинні періодично виконувати сканування на наявність шкідливих програм, обмежувати спроби входу в систему та налаштовувати захист від DDoS-атак, щоб звичайні боти не зламували ваш сайт протягом місяця. На щастя, ви можете вжити всіх цих заходів безпеки та багато іншого через плагін WordPress.

Ми хотіли допомогти вам знайти найкращий плагін безпеки для захисту вашого сайту WordPress і провели порівняння (плюси та мінуси кожного плагіну безпеки перед його встановленням на свій сайт).

Лучший плагин безопасности WordPress

1. Sucuri Security

* Ціна: безкоштовно

* Найкраще: Невеликі сайти та блоги

Sucuri є одним із відомих лідерів у галузі кібербезпеки. В даний час він має понад 400 000 активних користувачів, і він також регулярно оновлюється.

Основні характеристики:
Sucuri Security – це не універсальний плагін безпеки. Він сфокусований на таких основах, як сканування та моніторинг шкідливої ​​активності, але виконує ці завдання дійсно добре.Плагін поставляється з моніторингом цілісності файлів, щоб перевірити, чи не торкнулися якісь з основних файлів чи немає вразливостей. Він також включає сканування на наявність шкідливих програм і моніторинг чорного списку. Хоча найкраща особливість плагіна – дії щодо забезпечення безпеки після злому, які в основному дають вам поради про те, що робити, якщо ваш сайт зламаний або схильний до впливу шкідливих програм.

Переваги використання Sucuri Security:
-Розроблений надійною компанією і регулярно оновлюється;
-Ефективне сканування шкідливих програм виявляє незвичайну активність;
Повідомлення про безпеку та аудит покажуть вам будь-яку незвичайну поведінку;
-Можливість контролювати цілісність файлів;
Недоліки використання Sucuri Security
-Брандмауер сайту включений тільки до преміум-плану;
-Застарілий інтерфейс користувача не підходить для початківців;

2. Wordfence

* Ціна: безкоштовно

* Найкраще: Невеликі сайти та блоги

Wordfence є провідним експертом у галузі безпеки WordPress. Компанія зуміла зробити собі ім’я, першою виявивши вразливості WordPress та плагінів. Завдяки своїй дослідницькій команді Wordfence завжди першим запроваджує оновлення плагінів для захисту сайтів від нових уразливостей WordPress. Плагін має понад 2 мільйони активних установок.

Основні характеристики:

Однією з найбільших переваг використання Wordfence є те, що він поставляється із брандмауером веб-сайту, який також пропонується для безкоштовних користувачів. Він також має потужний сканер шкідливих програм із можливістю відновлення заражених файлів. Крім того, він також дозволяє захистити ваш сайт від атак шляхом перебору, обмежуючи спроби входу в систему. Всі ці функції включені у безкоштовний план.
Преміум-план надає вам доступ до двофакторної аутентифікації , блокування країни та каналу захисту від загроз у реальному часі.

Переваги використання Wordfence:
-Простий у використанні та зручний для початківців інтерфейс;
-Вбудований брандмауер веб-сайту та сканер шкідливих програм;
-Можливість обмежити спроби входу в систему, щоб запобігти атакам методом перебору;
-Моніторинг сканерів Google, ботів та відвідувачів, щоб виявити незвичайну поведінку;
-Перегляд та моніторинг входу в систему для виявлення хакерів;
-Можливість відновлення пошкоджених файлів;

Недоліки використання Wordfence:
*Може вплинути на продуктивність сайту, тобто ви помітите падіння швидкості роботи як мінімум адмін панелі.

3. iThemes Security

* Ціна: 80 доларів на рік

* Найкраще: великі сайти та журнальні блоги

iThemes Security – це чудова альтернатива, яка поставляється з безліччю функцій для забезпечення кращої та посиленої безпеки для великих та насичених контентом веб-сайтів. Хоча плагін пропонує безкоштовний план, він недостатньо потужний, щоб захистити навіть невеликий сайт. Використовуйте цю демонську версію тільки для тесту перед покупкою преміум-пакета.

Основні характеристики:
iThemes Security постачається з елегантним інтерфейсом, де користувачі можуть вибирати, які опції вони можуть включати або вимикати, щоб активувати захист, найбільш важливий для веб-сайту.

Він не тільки включає захист від перебору і сканування на шкідливе ПЗ, але також включає виявлення 404 і базові резервні копії бази даних для забезпечення безпеки і безпеки вашого сайту.

Компанія скоригувала свої тарифні плани, щоб відповідати різним типам користувачів, тому ми рекомендуємо дізнаватися діючу ціну на їхньому сайті.

Переваги використання iThemes Security:

 • Потужне сканування шкідливих програм;
  -Захист від атак методом перебору з обмеженою кількістю спроб входу;
  -Виявлення зміни файлу дозволяє дізнатися, якщо хтось змінює або змінює якісь важливі файли;
  -Можливість приховати ваш логін;
  -Вбудована двофакторна автентифікація для захисту паролем;
  -Отримувати миттєві повідомлення електронною поштою;

Недоліки використання безпеки iThemes:
-Не містить брандмауер веб-сайту
—У безкоштовній версії відсутні корисні функції безпеки

 • – Трохи дорогі тарифні плани

4. Shield Security

* Ціна: безкоштовно або 1 $ на місяць

* Найкраще: Невеликі сайти та блоги

Shield Security – новий та один із найменш відомих плагінів на ринку безпеки WordPress. Хоча плагін пропонує досить дивовижний набір функцій для захисту вашого сайту всіма можливими способами. Плюс, Pro-версія плагіна коштує лише $1 на місяць. Плагін має понад 80 000 активних установок.

Основні характеристики:
Незважаючи на те, що Shield Security є новим гравцем, компанія проробила досить неймовірну роботу з його розробки, щоб забезпечити кращий користувальницький досвід для клієнтів-початківців. Плагін поставляється з інструкціями Wizards, щоб навчити новачків крок за кроком налаштовувати та максимально використовувати можливості плагіна. Він постачається з усіма важливими функціями, які ви очікуєте у плагіні безпеки, включаючи брандмауер веб-сайту, сканери файлів і навіть інші додаткові функції, такі як Google reCaptcha та блокування спаму в коментарях.

Pro-версія плагіну, яка коштує всього 1 долар на місяць, також включає корисні функції, такі як сканування на наявність вразливості плагінів і тим і сканер для виявлення злому.

Переваги використання Shield Security:
-Включає зручний інтерфейс і функції навчання для початківців;

 • Обмежити спроби входу в систему, щоб запобігти атакам методом перебору;
  -Двофакторна автентифікація та захист reCaptcha для захисту паролем;
  -Вбудований міжмережевий екран сайту;
  -Сканування та виявлення шкідливих файлів;
  -Перевірити плагін і теми на наявність уразливості (про);
  -Сканування та виявлення хакерських атак (про);

Недоліки використання Shield Security:
—Надійність поки що не перевірена досвідом, оскільки плагін є новим і постачається незалежним розробником;
-Відсутня сканер шкідливих програм;

5. SecuPress Free

* Ціна: безкоштовно або $ 59 на рік

* Найкраще: Невеликі сайти та блоги

SecuPress – це ще один новий плагін безпеки WordPress, який наразі має лише понад 10 000 активних установок. Хоча плагін поставляється з відмінною системою, яка автоматизує ваші скани, тому вам не потрібно вручну вручну запускати їх щотижня.

Основні характеристики:
Безкоштовна версія SecuPress постачається з усіма основними функціями, включаючи брандмауер веб-сайту, захист від перебору паролів та можливість приховати сторінку входу.
Тим не менш, план Pro варто розглянути, якщо у вас більший веб-сайт, так як він включає автоматичне сканування, резервне копіювання бази даних, миттєві повідомлення, двофакторну автентифікацію, а також виявлення вразливості плагінів і тем.

Переваги використання SecuPress:
-Перевірка на наявність шкідливих програм та брандмауер веб-сайту для сканування веб-сайтів на наявність шкідливих файлів;

 • Обмеження спроб входу в систему, щоб запобігти атакам методом перебору;
  -Двофакторна автентифікація та можливість приховати сторінку входу (pro);
  -Можливість блокувати відвідувачів з певних країн на основі геолокації;
  -Виявлення вразливості в темах та плагінах (про);
  -Сканування шкідливих програм PHP (Pro);
  -Виявляти і блокувати поганих ботів (про);
  -Автоматичне сканування (про);

Недоліки використання SecuPress:
-Дорогі преміальні плани
—Безкоштовна версія включає обмежені можливості
-Надійність сумнівна, тому що плагін новий.

Який плагін безпеки підходить вам?

Виходячи з кількості функціоналу в галузі кібербезпеки, жоден плагін не може перевершити міць та захист, що пропонуються Sucuri Security.

Тим не менш, у плагіні Sucuri також відсутні деякі важливі функції, такі як брандмауер веб-сайту та обмеження спроб входу в систему, який вбудований в інші плагіни безпеки, такі як Wordfence. Залежно від типу та розміру вашого веб-сайту варто протестувати різні плагіни безпеки, щоб знайти потрібне для вас. Не забувайте тестувати швидкість вашого корпоративного сайту або магазину, оскільки плагіна безпеки часто уповільнюють сайти.

Говорячи про безпеку веб-сайтів, веб-хостинг є ще одним важливим аспектом, який ви не повинні ігнорувати. Використовуйте надійного та керованого хостинг-провайдера WordPress, щоб не стати жертвою поширених атак хакерів.

Порівняння 5 найкращих плагінів безпеки WordPress

Зміст

  Отримайте швидку оцінку ваших задач

  Порівняння 5 найкращих плагінів безпеки WordPress