Прості способи збільшити безпеку WordPress
InvestWPСтаттіПрості способи збільшити безпеку WordPress
Прості способи збільшити безпеку WordPress

Прості способи збільшити безпеку WordPress

Питання безпеки сайту – завжди турбують власників. Можна забезпечувати безпеку вашого сайту за допомогою резервного копіювання файлів. Це важливо, але замало. Вам потрібно докласти більших зусиль, оскільки зламаний сайт завжди різко негативно вплине на рейтинг SEO. Ви потрапляєте під фільтри пошукових систем та втрачаєте прибуток. Ось прості способи, які допоможуть вам захистити свій сайт WordPress у 2019 році.

Унікальні паролі

Під час створення паролів облікового запису WordPress використовуйте унікальні комбінації. Це такі, що хакери не зможуть легко підібрати або здогадатися з тематики (особистості власника сайту). Замість використання лише літер та цифр, додайте символи! А якщо довжина такого пароля буде більше 12 знаків – ви на правильному шляху.

Отримавши пароль, постарайтеся запам’ятати його або запишіть будь-де. Також змінюйте свій пароль на регулярній основі. Пам’ятайте, що розробники не зберігають ваші паролі, щоб не створювати пробіл у вашій безпеці.

Увімкніть основні автоматичні оновлення (після консультації зі своїм розробником)

Хакери завжди пробують нові методи злому. З цієї причини дуже важливо, щоб ви оновлювали свій код ядра WordPress щоразу, коли є офіційні оновлення. Звичайно, вам необхідно перевіряти параметри WordPress, щоб переконатися, що ви не відключили можливості системи. Це часто роблять розробники, щоб убезпечити сайт від багів у разі наявності кастомного коду (і потенційних конфліктів) та відсутності техпідтримки у вашого проекту

Обмежте ваші спроби входу

За замовчуванням WordPress дає користувачам нескінченну кількість спроб входу в систему. Щоб уникнути створення лазівок у безпеці, доцільно обмежити кількість спроб входу до системи. Наприклад, з 5 спроб ви точно введете правильний пароль.

Створіть індивідуальний логін для входу до WordPress

Найголовніше, не використовуйте найпоширеніші імена, такі як «admin», «login» або «administrator» як ім’я користувача. У випадку, якщо ви вже використовували ім’я адміністратора за умовчанням, рекомендуємо негайно створити нового адміністратора, з логіном більш унікальним та важким для злому, а старий обліковий запис видалити з перепризначенням автора всіх матеріалів.

Налаштуйте свою URL-адресу

Ми завжди рекомендуємо, щоб у вас була своя унікальна URL-адреса для сторінки входу. Важливо переконатися, що сторінку не можна побачити через основний дефолтний вхід, оскільки робить її вразливою для хакерів.

Прості способи збільшити безпеку WordPress

Зміст

    Отримайте швидку оцінку ваших задач

    Прості способи збільшити безпеку WordPress