Brand Evolution Content Writing

SEO-просування

Просування сайтів (Seo оптимізація) – комплекс робіт, спрямованих на отримання органічного трафіку. Органічний трафік – поняття, яким описують переходи із пошукових систем. Перевагою органічного трафіку є те, що вам не потрібно платити за кожен перехід на сайт, як у контекстній рекламі. Крім того, головне завдання оптимізації: зробити так, щоб за конкретними запитами пошукова система пропонувала користувачам ваш сайт, а не будь-який інший.

Чому пошукова оптимізація вигідніша за інші канали просування?

Довгостроковий результат

Щоб зайняти позиції в топ Google за рахунок SEO оптимізації потрібно досить багато часу. В середньому просування сайту в топ-10 може зайняти від 3 до 12 місяців. Проте вихід у першу десятку дозволяє отримувати стабільний приплив відвідувачів, а при подальшому покращенні позицій – забирати на себе дедалі більше трафіку.

Зростання довіри до сайту

Користувачі не довіряють рекламі та вважають експертами у галузі компанії, сайти яких займають хороші позиції в органічній видачі. Виведення сайту в топ за групою ключових запитів та проведення роботи з відгуками дозволяє не лише покращити репутацію свого бренду, а й підвищити лояльність цільової аудиторії до послуг чи товарів.

СЕО оптимізація сайтів не так залежить від бюджету

Якщо контекстна реклама даватиме клієнтів лише у тому випадку, коли на рахунку є гроші, то при припиненні вливання грошей у SEO трафік з органічної видачі продовжуватиме йти. Більше того, у нішах із мінімальною конкуренцією утримувати сайт у топі після припинення просування можна роками.

SEO-просування (пошукова оптимізація)

Яка саме вартість послуг просування сайтів?

Вартість Seo просування сайтів не фіксована і може бути точно озвучена тільки після аудиту вашого проекту. Щоб дізнатися про вартість просування, зв’яжіться з менеджером InvestWP.

Але незалежно від усіх цих факторів, SEO у довгостроковій перспективі є найдешевшим каналом маркетингу. Через 3-6 місяців просування ви почнете отримувати перших клієнтів з органічного пошуку, які будуть дешевшими, ніж залучені через соцмережі чи рекламу.

SEO-просування (пошукова оптимізація)

Коли буде отримано результат від SEO оптимізації?

Перші результати від розкрутки сайтів залежать від багатьох факторів, включаючи вік сайту, його технічний стан, рівень конкуренції в ніші тощо. В оптимальному випадку після базових робіт трафік і позиції почнуть зростати на другий-третій місяць.

Тому якщо ви хочете збільшити продаж відразу, послуги SEO просування слід комбінувати з контекстною та таргетованою рекламою. Паралельно ці елементи розкручування сайту працюють дуже ефективно.

SEO-просування (пошукова оптимізація)

Результат робіт з оптимізації сайту виявляється у прирості трафіку.

За аналогією з фізичними магазинами, трафік можна порівняти з відвідувачами. Не кожна людина, яка зайшла до магазину, зробить покупку. Тому разом із SEO-просуванням потрібно проводити роботи з внутрішньої оптимізації сайту та бізнесу. Загалом: робити ваші товари, послуги, а також загальне позиціонування максимально привабливим, щоб конвертувати органічний трафік у продаж.

Порядок робіт

1. Після звернення ми проведемо аудит

На основі аудиту буде складено подальший план робіт. Виходячи з цього плану, буде розрахована вартість SEO-просування.

2. Технічні роботи

Направлені на покращення технічних параметрів сайту: збільшення швидкості завантаження, покращення структури, налаштування редиректів, видалення дублів сторінок, створення внутрішньої перелінковки, впровадження мікророзмітки тощо. Якщо сайт неможливо покращити або це займе занадто багато часу, вигідніше розробити його з нуля. При цьому буде враховано всі рекомендації сеошника, що спростить подальші роботи.

3. Фахівець збере семантичне ядро

Паралельно з технічними роботами фахівець збере семантичне ядро ​​– релевантні до вашої тематики пошукові запити, за якими просуватиметься сайт. Запити враховуються при розробці оптимальної структури сайту та потрібні для написання контенту.

4. Створення мета-тегів Title та Description

З урахуванням ключів для сторінок будуть написані вручну або згенеровані за шаблоном мета-теги Title та Description. Це займає відносно небагато часу, але дає гарний ефект для SEO.

5. Написання оптимізованого контенту на сайт

При цьому будуть обрані пріоритетні для просування сторінки, які потрібно наповнити насамперед. У послуги просування сайту також входить підготовка технічного завдання на написання текстів, а також перевірка текстів після написання копірайтером.

6. Закупівля вічних посилань на сторонніх майданчиках або гостьовий постінг

Посилальний профіль – один із важливих факторів ранжирування. Закупівля посилань відноситься до щомісячних та регулярних робіт. Формування посилальної стратегії та її впровадження – це одне з основних завдань, яке входить до комплексу послуг наших SEO-спеціалістів.

7. Звітуємо щомісячно про результати

Ми створюємо звітність про виконану роботу та надсилаємо клієнту. Також ми обговорюємо результати, плани та перспективи проекту з клієнтом. Нам дуже важливо, щоб клієнт розумів, за що він платить гроші та яка робота проводиться. Наша обов’язкова підзвітність – це гарантія якісної та відповідальної роботи.

Просування сайту – комплексне завдання.

Над вашим проектом працюватиме:

Замовити просування сайту в Харкові або отримати безкоштовну консультацію з цього питання можна за контактним телефоном компанії або через зворотний зв’язок.


Питання-відповідь

Коли можна зупинити SEO просування?

Пошукова оптимізація – постійний процес. Сайт просуваєте не лише ви, а й конкуренти. Це можна порівняти з гонкою: навіть якщо ви значно відірветесь від суперників, не можна вимикати двигун. Якусь відстань ви ще проїдете на холостому ходу за рахунок інерції, але все-одно вас обженуть ті, що двигун не вимикав.

Тобто після досягнення мети не слід закидати оптимізацію. Можна зменшити бюджет на розкручування сайту при досягненні бажаних результатів, але не можна припиняти просування повністю.

У чому виражатиметься ефект вашої роботи?

Деякі зміни пов’язані з оптимізацією сайту можна побачити неозброєним поглядом. Це нові тексти, зміни структури сайту. Але найкраще відстежувати ефективність просування метриками в Google Analytics, Google Search Console, а також за допомогою сервісів перевірки позицій. Ми надаємо клієнту доступи до всіх сервісів аналітики просування та пояснюємо базові принципи їх роботи.

Чи можна для просування «прокачувати» лише один важливий чинник?

Коли система ранжування була простіша, оптимізатори так і робили. Але зараз пошуковий алгоритм працює по-іншому, а тому так можна досягти лише тимчасового результату. Щоб міцно зайняти позиції в топі видачі, потрібно працювати над усіма факторами та підходити до просування сайту максимально професійно.

Що таке SEO-текст?

SEO текст – це текст, написаний з урахуванням вимог Google. Він має бути унікальним, у розумних кількостях містити входження релевантних ключів, LSI-слова, мати чітку структуру. Вимоги для конкретних текстів прописуються у ТЗ нашими фахівцями.

Але текст не тільки повинен відповідати вимогам пошукової системи, але й відповідати потребам користувачів. Тому наші копірайтери максимально поринають у тему, щоб давати корисний для відвідувачів сайту контент.

Як визначити пріоритетні сторінки для просування?

Тут враховується частотність запитів (як багато релевантного трафіку можна навести на сторінку), вигода для бізнесу (краще просунути товар за 100 $ ніж за 10 $), конкуренція і т. д. Як правило, головний упор робиться на просування лістингів – сторінок, на які виводиться багато товарів, якщо йдеться про інтернет-магазини. Для сайтів послуг пріоритетні сторінки визначаються після аналізу попиту, рівня конкуренції та середнього чека конкретної послуги. Крім того, важливим фактором є бажання клієнта та його бізнес-пріоритети.