Створення лендінгу

Лендінг (від англ. Landing page, цільова або посадкова сторінка). Головна функція – мотивувати потенційного клієнта зробити цільову дію. Тому весь контент, дизайн та наповнення сторінки концентрують увагу лише на одному аспекті.

InvestWP

Цілі лендінгу

чарівна сторінка, що перетворює звичайних користувачів на покупців

Створення лендінгу
Продавати окремий товар чи послугу

Іноді на лендинг доречно просувати групу близьких продуктів, які зазвичай в інтернет-магазині об’єднують в одну категорію.

Створення лендінгу
Розповісти про акції та спецпропозиції

Лендінг добре підходить для цих цілей, так як дозволяє зробити багато блоків, що мотивують до дії. Наприклад, таймерів із зворотним відліком.

Створення лендінгу
Зібрати теплу базу клієнтів

Деякі товари та послуги важко продати «в лоб». У разі лендинг спонукає клієнта залишити контактні дані. База опрацьовуватиметься продажниками.

Створення лендінгу

Повне керування сайтом

Для керування Вашим сайтом налаштовується CMS WordPress, яка дає повну владу над сайтом. Перед здачею проекту клієнту надсилається інструкція з управління.

Створюємо елементи для конструктора

Ви самі зможете змінити контент на сайті

Створення лендінгу

Висока швидкість завантаження

За будь-якого виду просування сайту швидкість завантаження дуже важлива. Кожен відвідувач хоче швидко замовити послугу (товар), інакше ви втратите клієнта.

Ми оптимізуємо та кешуємо

Швидке відображення під час завантаження

Створення лендінгу

Ексклюзивний дизайн сайту

Дизайн сайту створюється індивідуально під потреби кожного клієнта, обліку навичок цільової аудиторії та трендів світового веб-дизайну.

Комфортний та зрозумілий інтерфейс (UX/UI)

Виділятися серед інших і запам’ятатися

Створення лендінгу

Прозорість усіх розрахунків

Ми складаємо список робіт (ТЗ) для запуску проекту та створюємо кошторис з оцінкою бюджету. Після виконання ТЗ можна поставити нові завдання, ми оцінимо і виконаємо по дод. угоді.

Будь-який бюджет (відповідає обсягу робіт)

Рекомендації щодо скорочення бюджету

Наш досвід

Це не просто сухі цифри, адже за ними стоять наші перемоги та усунення помилок, командна робота та прагнення допомогти клієнту у будь-якій ситуації.

Створення лендінгу
7
років у розробці
Величезний досвід дозволяє нам бути не просто виконавцями, а й радниками (партнерами) у запуску нового проекту.
Створення лендінгу
8
фахівців у роботі
Робота в команді означає не лише виконання комплексного завдання, а й досвід поділу, контролю та звітності.
Створення лендінгу
200+
запущено проектів
Ми якісно створюємо під ключ сайти як для приватних підприємців, так і для великих підприємств
Створення лендінгу
12
постійних партнерів
Ми надійний партнер для довгострокової розробки на потоці (для маркетологів, дизайнерів та невеликих компаній)

Процес розробки

Розробка завжди ділиться на стадії, кожна з яких вирішує ключові завдання для успішного запуску проекту

 • Початок роботи

  При першому знайомстві з Вами ми з’ясовуємо завдання та цілі, які має вирішувати сайт. З’ясовуємо хто Ваша основна цільова аудиторія та як вона звикла замовляти та знаходити Ваш продукт/послугу. З’ясовуємо, хто Ваші основні конкуренти, і як вони діють для просування своїх послуг чи продуктів у мережі.

  1
 • Створення технічного завдання

  Ми складаємо докладне повне технічне завдання для розробки сайту. Воно включає опис проекту, повний список сторінок, повний докладний опис функціоналу кожної сторінки, блок-схеми розташування елементів на кожній сторінці і розрахунок часу, необхідного для розробки проекту.

  2
 • Створення концепції головної сторінки

  Створення корпоративного стилю та затвердження його з клієнтом – дуже відповідальний та максимально наповнений смаковиною момент роботи. Тому ми не розробимо весь сайт, а для внесення правок використовуємо тільки головну сторінку як зразок.

  3
 • Відображення дизайну всього десктопу

  Після затвердження корпоративного стилю та отримання контенту від клієнта, ми малюємо всі сторінки ТЗ. Активно використовуємо референси та напрацювання першого та другого етапу.

  4
 • Опрацювання дизайну адаптиву

  Після внесення всіх правок та отримання схвалення від клієнта ми малюємо весь адаптив. Таким чином, ми максимально економимо час на внесення коригувань. Чим більше макетів – тим більше роботи.

  5
 • Розробка

  На даному етапі ми пишемо код для адміністрування сайту через WordPress (створюємо елементи для конструктора, верстаємо блоки), підбираємо або розробляємо необхідні необхідні плагіни, налаштовуємо адміністративну панель під потреби клієнта.

  6
 • Наповнення контентом

  Ми беремо на себе первинне заповнення сайту контентом. Зазвичай це достатньо сторінок для демонстрації функціоналу чи затвердженої структури у технічному завданні. Заливка сотні новин або інших типізованих сторінок (наприклад, портфоліо) не входить до бюджету за промовчанням.

  7
 • Тестування

  За умовчанням ми мінімально тестуємо в адаптивному режимі браузера. Додатково ми можемо провести повне тестування, коли дозволяє бюджет. Дуже часто клієнт сам надає список усіляких помилок (у вигляді Google документа) і ми по ньому все виправляємо.

  8
 • Запуск

  Після мінімального або повного тестування сайту ми переносимо його на Ваш хостинг, прив’язуємо до сайту Ваше доменне ім’я, налаштовуємо форми та відкриваємо проект для індексації.

  9
Створення лендінгу

Скільки коштує лендінг?

У InvestWP лендинг буде коштувати від $250. Точну ціну дізнаєтесь після обговорення проекту. Враховується 2 фактори: кількість витрачених на проект годин та обраний замовником функціонал.

Як правило, з моменту звернення та до здачі повністю готового та відтестованого проекту йде 9-14 днів. Якщо у вас є термінове завдання, то ми можемо зробити роботу за 2 дні, що вже траплялося в нашій практиці.

Від чого бюджет залежить?

Числа блоків

Тому довжина сайту прямо пропорційна обсягу робіт та оплати.

Функціонала

У ТЗ ми позначаємо функціональні сторони: калькулятор, онлайн оплата, відправка заявок у CRM та інше.

Складності створення контенту

Процес продажу включає в себе зачіпання болів клієнта, створення контенту (якісних зображень та текстів). Часто клієнт не володіє контентом для продажу і потрібен найм копірайтера, фотографа, графічного дизайнера і т.д.

Створення лендінгу
Створення лендінгу

Лендінг не підійде, якщо:

Товари, які ви хочете просувати надто різні. Можна зробити одну посадкову сторінку для того, щоб продавати групу смартфонів, об’єднану загальною ознакою. Наприклад, «смартфони Xiaomi» або «протиударні смартфони», оскільки це обидва запити конкретні. Але не можна помістити на лендинг одночасно бюджетні смартфони та нові моделі айфонів, оскільки цільова аудиторія буде різною. Якщо у вас великий асортимент, то краще замовте у нас розробку інтернет-магазину.

Останні роботи

Перед Вами останні запуски наших проектів. Подивіться та оцініть наші роботи. Ми з радістю створимо сайт і для Вас!