Технічна підтримка сайтів
InvestWP > Uncategorized > Технічна підтримка сайтів

Технічна підтримка сайтів

Як правило, ми виділяємо кілька ситуацій, при яких необхідна допомога розробника на постійній основі (технічний супровід сайтів):

Немає часу керувати сайтом, читати інструкції та розуміти його логіку. Є контент і він повинен бути на сайті одразу, коли вам це необхідно.
Сайт досить складний в управлінні. Наприклад, обрізка картинок, оптимізація, заповнення ключових фраз, стилізація контенту – це потребує досить сильної концентрації та навчання. Але може бути ще цікавіше. Адже один елемент може додаватися в одному місці (фото до галереї), редагуватись у самій галереї у другому місці, а стилізуватись у третьому. І це приклад безкоштовної простої галереї NextGen, без справді складного функціоналу.
Часто зміщуються кадри в організації, які відповідають за сайт. Це можуть бути маркетологи, менеджери, сеошники та інше.
Важлива безпека, оновлення ядра та плагінів. Багато сайтів діють десятки років. Якщо не оновлювати та не застосовувати нові напрацювання у сфері безпеки – незабаром сайт буде зламаний, заражений вірусами та принесе проблеми та збитки власнику.
Власник втомився змінювати фрілансера за фрілансером у пошуках дешевої та якісної роботи.

Багато клієнтів не запитують про супровід сайту через обмежений бюджет на розробку та прийняту на ринку точку зору, що час розробника при створенні проекту та техпідтримці однаково оцінюється. У нашій компанії ми запровадили спеціальні знижки та види договорів, які роблять техпідтримку вигідною для бізнесу. І власник може спокійно займатись бізнесом. А не сидіти над контентом вечорами чи проводити годинник у пошуках фрілансера дешевше. А потім у пошуку наступного фрілансера дорожче, щоб виправити проблеми від попереднього дешевого фрілансера! І так, часто фрілансер чи сеошник не може виправити свої помилки. Або вони з’являються за півроку, коли ніяких бекапів вже немає.

Основні переваги техпідтримки (супроводу сайту) від нашої студії:

Ми оцінюємо редагування в чужий проект і пропонуємо зробити проект з нуля на умовах техпідтримки. Бонуси для нас – готовий дизайн та відсутність потреби узгоджувати з клієнтом кожен крок розробки. Бонус для клієнта – дуже значна знижка на проект, аж до 70% від ринкової вартості сайту.
Якщо ми говоримо про техпідтримку нашого проекту або вашого, зробленого відповідно до технічної документації Вордпрес (оновлення теми, плагінів, ядра не зашкодить сайту) – ми виділяємо узгоджену кількість годин розробника на ваш проект на місяць.
Якщо виправлення від вас, необхідності робіт по сайту – для розробника такі завдання має пріоритет у роботі. У звіті розробника відображаються всі завдання, які він проводив протягом технічного супроводу сайту. Поширеною практикою є ініціативність розробника у питанні оптимізації сайту. Як правило, інтересами стають відповідність вимогам Google (Pagespeed Insight&Search Console), усунення помилок оновлень. До того ж він часто пропонує варіанти поліпшення функціоналу, застосування нових трендів на сайті.

Умови техпідтримки для кожного клієнта є індивідуальними і ми готові обговорити ті, які підійдуть саме Вам!

Технічна підтримка сайтів

Читайте також

Технічна підтримка сайтів