Топ 10 причин, чому великі компанії використовують WordPress
InvestWPСтаттіТоп 10 причин, чому великі компанії використовують WordPress
Топ 10 причин, чому великі компанії використовують WordPress

Топ 10 причин, чому великі компанії використовують WordPress

В епоху цифрових технологій досвід відвідувачів при пошуку контенту в Інтернеті є запорукою успіху та отримання прибутку. Система повинна працювати як годинник, мати достатньо фахівців на ринку та зручною для будь-якого менеджера. Великі бренди продумують стратегії на десятки років уперед і знають про це, і це лише одна з причин використання WordPress як система управління контентом.

У лютому 2021 року W3 Techs виявили, що 64.7% з одного мільйона найбільш відвідуваних веб-сайтів у світі використовують WordPress замість інших CMS, що робить його найпопулярнішою платформою! Сьогодні ми покажемо десять причин, через які компанії використовують WordPress замість інших варіантів CMS.

10 причин, чому великі корпорації використовують WordPress замість інших CMS

Чому так масово люблять WordPress? Він простий у використанні, доступний безкоштовно та має безліч варіантів дизайну. Ось лише сім причин, через які багато великих брендів вибрали саме цю CMS:

Відкритий вихідний код

Він знаходиться у вільному доступі, підтримується великою спільнотою розробників CMS по всьому світу і може бути змінений без будь-яких витрат чи дозволу.

Широкий спектр плагінів.

Плагіни додають функціональність сайту, а WordPress пропонує тисячі безкоштовних та платних опцій.

Підходить для електронної комерції.

WordPress спочатку був розроблений як платформа для ведення блогів, але надає клієнтам електронну комерцію, що настроюється, для самого середнього бізнесу! Є окрема комерційна компанія із софту, яка займається Woocommerce. Для нього створюються платні та безплальні плагіни, щомісяця розширюються функції. Починаючи від Нової пошти та Liqpay до рекомендацій на основі переглянутий товарів та впливаючих кошиків.

Легко редагувати сайт.

WordPress дозволяє користувачам легко редагувати його функції. Візуальний конструктор – безмежний потенціал для зростання вашого сайту. А тепер уявіть, що ви ще можете вибрати цей конструктор для свого сайту, адже на ринку він не один! Сеошники використовують більш легкі та прості варіанти, дизайнери люблять мільйони функцій для візуального налаштування.

Адаптивний.

Оскільки використання мобільних пристроїв постійно зростає, сайти повинні коректно реагувати та відображатися на мобільних пристроях. Компанії використовують WordPress, тому що знають, що їхній сайт буде на 100% адаптований для мобільних пристроїв і доступний для всіх. А якщо вони постараються, то верстальник зможе додати медіа запити майже для всіх екранів пристроїв.

Доступний для правок.

Сайт великої компанії завжди вимагає значних змін із часом відповідно до потреб бренду. Замість того, щоб покладатися лише на одного розробника, який створив сайт, вони можуть найняти безліч розробників WordPress під різні завдання, які допоможуть з їхніми потребами в налаштуванні.

Оптимізація SEO.

Великий сайт часто матиме більш високий рейтинг, ніж дрібніші, через кількість розміщеного на ньому контенту. Робота через цикли та можливість оптимізації та кешування дають можливість використовувати весь SEO потенціал. Великі компанії завжди хочуть, щоб їх сайт займав позицію вище за своїх конкурентів, а WordPress неймовірно зручний для SEO. Для нього також є безліч плагінів для SEO-оптимізації.

Повна безпека сайту.

Багато наших клієнтів на старті були збентежені чутками про небезпеку системи і вважали її легкою мішенню для злому. Такі чутки – наслідок надпопулярності WordPress. Занадто багато людей не з-поміж розробників створюють сайт “на коліні” і порушують техдокументацію. Саме через їхні помилки конкретний сайт і зламують боти (так-так, люди дуже рідко займаються зламами сайтів, це виконають програми). Ядро WP є безпечним і його необхідно постійно оновлювати для передових методів захисту. Існує спеціальна команда безпеки WP, до якої входять понад 50 експертів. Ця команда постійно співпрацює з провідними хостинговими компаніями та іншими експертами з безпеки з інших спільнот з відкритим кодом, щоб захистити WP від ​​новітніх загроз.

Висока масштабованість.

WordPress відмінно доповнить ваш бізнес, особливо якщо сайт отримує величезну кількість відвідувачів! Такі великі компанії як Microsoft News, Mercedes Benz, Marks і Spencer довіряють WP свої величезні обсяги відвідуваності. Чи знаєте ви, що на WordPress працює 2682 із найбільш відвідуваних 10 тисяч сайтів світу?

Культура спільноти.

Великі корпорації мають корпоративну культуру та стандарти, а WordPress – це добровільна корпорація мільйонів людей! Вони вірять у культуру спільноти, інтелектуальне лідерство та наставництво. Це те місце, де, як ми вважаємо, перетинаються ядро, ідеологія WordPress (як спільноти) та бізнесу. Величезні корпоративні клієнти, постачальники та постачальники послуг від Google до GoDaddy та WooCommerce об’єднують зусилля та спонсорують щорічні WordCamp по всьому світу. Більше 74 мільйонів сайтів (і їхня кількість зростає), побудованих на WordPress, є доказом сильної спільноти та прагнення вивести технології з відкритим вихідним кодом на новий рівень. Спільнота WP також стоїть за тисячами плагінів, які будь-який власник веб-сайту може встановити та використовувати для додавання різних функцій на свій сайт. WordCamp та приголомшливе співтовариство WP гарантують, що завжди є допомога та надійний розробник біля вас.

Висновок.

WordPress – ідеальна CMS для великого бізнесу та складних рішень. Він масштабований, безпечний і, крім того, надає практичні та прості рішення для складних завдань. Однак цього не можна зробити, просто встановивши плагіни. Великі компанії потребують постійної техпідтримки своїх сайтів, і тут можуть стати в нагоді спеціалізовані агентства WordPress. У них є розробники та дизайнери з величезним досвідом та навичками для управління великомасштабними проектами.

Топ 10 причин, чому великі компанії використовують WordPress

Зміст

    Отримайте швидку оцінку ваших задач

    Топ 10 причин, чому великі компанії використовують WordPress