У чому підступ преміум шаблонів сайтів на WordPress
InvestWPСтаттіУ чому підступ преміум шаблонів сайтів на WordPress
У чому підступ преміум шаблонів сайтів на WordPress

У чому підступ преміум шаблонів сайтів на WordPress

Коли ми вибираємо машину – ми дуже багато досліджуємо, радимося зі знайомими, перевіряємо при покупці. Чому ж ми не поводимося так із шаблонами сайтів, які і рухатимуть уперед ваш бізнес?

Тому що ми купуємо очима. На themeforest і templatemonster ви рідко знайдете вхід в адмін панель вибраного шаблону. Вам доступно оцінити його зовнішній вигляд, зрозуміти, які функціональні блоки передбачені через дизайн сторінок. Але вибираючи гарне зображення, ви завжди ризикуєте. Адже ви купуєте не лише дизайн, а й керування ним через WordPress. І тут ми стикалися з багатьма ситуаціями.

Яка Головна Проблема Преміум Шаблону?

Кастомізабельність, тобто наскільки конкретний шаблон може бути схильний до змін. Розробники закладають принципи роботи, виведення контенту та управління ним ще на початку створення шаблону. Можливо, вибраний сценарій не передбачає, що клієнту може не сподобатися певна функція або елемент дизайну. Отже, видалення одного елемента в структурі (додавання нового) призводить до снігової лавини помилок. Наскільки велика ця лавина залежить від компетенції творця шаблона.

Найчастіші проблеми всередині готового шаблону:

Це обмежені можливості зміни основних кольорів та шрифтів по всьому сайту,
неможливість відключати непотрібний функціонал для підвищення швидкості роботи сайту,
несумісність з основними плагінами кешування (найпопулярніших не більше 5),
відсутність бутстраповской сітки у різних pagebuilder (конструкторах сторінок, заснованих на роботі шорткодів). Наприклад, у вас є 6 сертифікатів, які ви хочете розмістити в ряд. Але у вашому конструкторі така функція відсутня, максимум 5 сертифікатів за рядок. І виникає нерозуміння у клієнта у механізмі реалізації сітки на шаблоні. Шаблон гарний та вже куплений, а дописувати функціонал доводиться розробнику за плату.

Інші проблеми шаблонів:

використання дуже важких плагінів як основи сторінок (наприклад, часто SliderRevolution неможливо замінити більш легкий аналог без переверстування самого шаблону)
відсутність глибокої стилізації полів уведення Contact Form 7 або аналогів
нестача управління ефектами javascript та іншими (наприклад, якщо в шаблоні використовується прелоадер або «атоми», що рухаються – будьте впевнені, це в більшості випадків ви зможете внести косметичні правки тільки через розробника)
відсутність вказівки обмеження на кількість контенту (наприклад вам дуже подобається портфоліо та його фільтрація з ефектами. Але в демо шаблону одиниць портфоліо 6. Ви заливаєте 100-200. Ефект розмиття кожної одиниці портфоліо триває 1 секунду. Нескладна математика і виявляється, що ваш сайт буде зависати в середньому секунд на 40-60 при кожній фільтрації.
“уповільнення” роботи шаблону з часом. Така ситуація виникає як через принципи роботи самого Вордпреса з навантаженням бази даних, так через конфлікти в самому шаблоні або шаблону з плагінами. Часто оновлення Вордпресу та шаблону через біржу – вирішує проблему дуже швидко. Але зазвичай це розбір всього проекту з гвинтиків для усунення причин. Наприклад, плагін коментарів Facebook може давати 8 додаткових секунд під час завантаження будь-якої сторінки, в адміністративній панелі або на сайті. Заміна плагіна прискорює сайт у рази, хоча на інших шаблонах такої проблеми немає. Або плагін Нової пошти створює помилки на шаблоні і чекають вантажиться 18 секунд

Консультація з розробником перед покупкою шаблону?

Більшість проблем можна визначити за технологіями, які вказуються у спеціальному розділі опису шаблону, інші можна визначити аудитом коду сайту або тестуванням на спеціалізованих сервісах. Якщо шаблон дійсно коштує значну суму – також радимо на тестовому хостингу (де немає інших сайтів) встановити nulled version (через ризик зараження вірусами, їх ніколи не можна використовувати на робочих проектах) та протестувати можливості адміністративної панелі.

У чому підступ преміум шаблонів сайтів на WordPress

Зміст

    Отримайте швидку оцінку ваших задач

    У чому підступ преміум шаблонів сайтів на WordPress