WordPress Розробка

Працюємо на WordPress, створюючи кастомні віджети для білдерів Gutenberg, Elementor та WpBackery. Стандартизуємо проект, розбиваємо його на блоки, пишемо css і js окремо для кожного, реалізуємо верстку і перевіряємо за допомогою pixelperfect.
Wordpress Розробка
Wordpress Розробка

Про послугу

number
Оцінка обʼєма робіт

У нас немає фіксованих цін. Кожен проект має особливості, функціонал, бажання клієнта та сроки. Залежно від ваших вимог і структури – ціна різна

number
Мінімізація витрат

Гарно вивчені конкуренти та референси дають можливість глибше зрозуміти нішу та потреби клієнта. Інтерв’ю з клієнтом дає найкращі інсайти

number
Тільки перевірений WP

Працюємо на Вордпрессі 8 років і знаємо всі сильні та слабкі сторони. Сумісність версій, сильна адмінка та міри безпеки – роблять її лідером ринку

number
Ви обираєте скільки треба зробити

Наш досвід показує, що кожен клієнт баче співпрацю по різному. Комусь треба змінити телефони один раз в півроку і слідкувати за безпекою, а іншому треба створювати нові сторінки і додавати функціонал кожного місяця.

number
Повна звітність

Ми створюємо Google таблицю, де записуємо кожен таск і кількість часу на його виконання. Кожне завдання трекається девелопером. В кінці місяця формується рахунок.

number
Робота з сервером

Ми працюємо не лише з кодом, але і слідкуємо за хостингом, змінюємо тарифи чи компанію, якщо це необхідно.

Послуги з розробки на WordPress

Ми пропонуємо широкий спектр послуг з розробки веб-сайтів на WordPress для стартапів, МСП та великих підприємств
WordPress

Веб Розробка

Створіть потужну цифрову присутність та збільште продажі вашого бізнесу за допомогою наших послуг з розробки веб-сайтів на WordPress. Ми маємо великий досвід у розробці багатофункціональних, масштабованих і безпечних рішень для розробки WordPress, пристосованих до унікальних вимог наших різноманітних клієнтів.
Зв’язатися з нами
WordPress

Розробка Теми

Беручи до уваги стратегію “мобільність в першу чергу”, наші фахівці перетворюють ваші бездоганні піксельні дизайни на чисту, адаптивну тему для CMS WordPress. Спираючись на досвідчених професіоналів з розробки тем для WordPress, ми розробляємо привабливі та швидко завантажувані теми, які зроблять ваш сайт унікальним.
Зв’язатися з нами
WordPress

eCommerce Розробка

Виведіть свою онлайн присутність на новий рівень за допомогою надійного веб-сайту електронної комерції, розробленого за допомогою WordPress. Наші досвідчені розробники мають багатий практичний досвід у створенні потужних інтернет-магазинів, використовуючи потенціал цього фреймворку для розробки CMS з відкритим вихідним кодом.
Зв’язатися з нами
Модернізація

Перенос на WordPress

Перенесіть свій веб-сайт корпоративного рівня з будь-якої платформи на WordPress – надійну CMS, на якій працює 63% веб-сайтів. Наші досвідчені фахівці допомагають малим підприємствам, блогерам і великим компаніям здійснити плавний перехід на WordPress без втрати даних, продуктивності бізнесу та позицій у пошукових рейтингах.
Зв’язатися з нами
Figma, Adobe XD

Конвертація PSD в WordPress

Понад півтора десятиліття ми перетворюємо PSD-дизайни наших клієнтів на адаптивні, багатофункціональні та жваві веб-сайти на WordPress в рамках бюджету. Маючи великий досвід у перетворенні PSD-дизайнів на WordPress, ми гарантуємо, що ваш сайт буде сумісним з останніми веб-тенденціями та займатиме вищі позиції в органічній пошуковій видачі.
Зв’язатися з нами
Модернізація

Підтримка та обслуговування WordPress

Попрощайтеся з усіма проблемами вашого веб-сайту з нашою комплексною підтримкою та обслуговуванням WordPress. Як надійна компанія з веб-розробки на WordPress, ми дбаємо про все: від дизайну та розробки до безпеки та оновлень. Ми завжди дбаємо про те, щоб наші постійні послуги з обслуговування та підтримки гарантували нульовий час простою та збоїв у роботі.
Зв’язатися з нами

Процес виконання

1

Розвідка та дослідження

1
Інтерв’ю
Вивчення конкурентів
Формування структури
Орієнтовний кошторис
2

Дизайн

2
Створення прототипу сайта
Створення дизайну у Figma
3

Оцінка

3
Створення таблиці Excel для кожного завдання
4

Розробка

4
Вибір плагінів
верстка та створення віджетів
наповнення контентом для тесту
5

Тест та запуск

5
Перенесення на домен і хостинг клієнта
Налаштування відправки форм і аналітики
Інструкція для адміністратора

Варіанти співпраці з нами

Фіксована ціна

Фіксована ціна найкраще працює, коли клієнт точно знає, які вимоги до нього висуваються, і коли менше шансів, що дорожня карта проекту піде в іншому напрямку. Проекти з фіксованою ціною починаються з дуже детального і часто платного процесу визначення обсягу робіт.
Написати нам

Час і матеріали

Ця модель аутсорсингу є погодинною моделлю, в якій вам надається оцінка часу в годинах, необхідного для розробки спринту проекту. Фактична ціна варіюється, оскільки ви платите тільки за витрачені години.
Написати нам

Щомісячна оплата

Ця модель дає клієнту свободу у виборі годин. Контракт базується на погодинній ставці аутсорсингового персоналу і оплачується за певну кількість годин, які вони відпрацювали протягом місяця.
Написати нам

Відгуки наших клієнтів

Оптимізувавши вашу роботу та використовуючи програмні інструменти, ми змогли досягти відмінних результатів для наших клієнтів при зниженні витрат.

Фінансові курси
Домен
countanew.org
Категорія
Курси

Що вони кажуть про нас 🤗

Володимир та Юрій займаються нашим сайтом курсів та надають відмінне обслуговування. З ними легко працювати та завжди швидко виконуються. Якість та віддача на проекті найкраща з усіх, які я відчував. Дуже задоволений!
ЖК Дипломат
Домен
diplomat.in.ua
Категорія
Нерухомість

Що вони кажуть про нас 🤗

Однозначно рекомендую дану компанію. Супер професійна команда! Завжди на зв’язку. Великі молодці та професіонали своєї справи. З такими людьми дуже приємно працювати і хочеться залишатись з такою надійною підтримкою.
Натуральний камінь BestStone
Категорія
Виробництво

Що вони кажуть про нас 🤗

Я неймовірно вдячна хлопцям із веб-студії InvestWP, за фірмовий та престижний сайт для мене. До створення сайту компанія підійшла з особливим ентузіазмом, в результаті я отримала те, що хотіла.
Магазин GriffonSocks
Категорія
Виробництво

Що вони кажуть про нас 🤗

Завжди вчасно отримуємо тех підтримку, професійні рекомендації. Команда InvestWP швидко втілює всі наші прохання та зміни в реальність. Рекомендую до співпраці

Останні роботи

Популярні запитання

Оптимізувавши вашу роботу та використовуючи програмні інструменти, ми змогли досягти відмінних результатів для наших клієнтів при зниженні витрат.

Чому ви рекомендуєте WordPress?

Однією з головних переваг WordPress є контроль клієнта над сайтом. Ви можете вибрати конструктор сторінок залежно від ваших цілей. WordPress створено відповідно до стандартів W3C для XHTML і CSS, що гарантує, що ваш сайт легше відображатиметься у веб-переглядачах, які відповідають стандартам. Дотримання стандартів полегшує керування вашим сайтом WordPress, збільшує його довговічність для майбутнього впровадження Інтернет-технологій і допомагає надати вашому сайту найширшу аудиторію.

Чи можу я редагувати будь-який вміст без вашої допомоги?

Використовуючи редактор WordPress (pagebuilder), ви можете створювати  сторінки і публікації та легко керувати їхнім контентом. Ми створюємо власні віджети кодом, і ви можете використовувати їх із будь-яким вмістом на будь-якій існуючій або майбутній сторінці. Ми завжди створюємо простий відеогайд, щоб показати вам, як користуватися редактором.

Скільки часу потрібно, щоб створити один веб-сайт?

У кожного сайту різний об’єм робіт, залежно від кількості сторінок, складності дизайну, інтеграції сторонніх сервісів, теми клієнта чи використання конструкторів сторінок, а також функцій поза межами ядра WordPress.

Чи буде мій веб-сайт оптимізований для мобільних пристроїв?

Так, ми завжди створюємо десктоп та мобільну версії у Figma. Також ми створюємо планшетну версію за бажанням клієнта. Ми витратили роки на оптимізацію веб-сайтів і знаємо, що в середньому 70% ваших відвідувачів використовуватимуть мобільні пристрої, щоб відкрити ваш веб-сайт

Що ви будете робити, щоб захистити мій сайт WordPress?

Однак злом ніколи не повинен бути проблемою, якщо ваш розробник виконує наступне:
Правильно кодує веб-сайт, щоб запобігти легкому доступу хакерів
Використовує лише теми та плагіни від авторитетних розробників, які активно підтримують свій код
Допомагає оновлювати веб-сайт (тобто оновлення ядра, теми та плагінів)
Рекомендує/використовує інструменти превентивної безпеки