Як додати свій сайт до Google News та залучити трафік
InvestWP > Uncategorized > Як додати свій сайт до Google News та залучити трафік

Як додати свій сайт до Google News та залучити трафік

Ви можете отримати тисячі переходів на свій сайт з Google News.

І вам навіть не треба бути журналістом.

Розумні блогери, видавці новин та маркетологи цифрового контенту вже використовують цей величезний ресурс для цільового трафіку та кращої видимості у пошукових системах.

Google News призначені для сайтів та блогів, на яких публікуються актуальні статті. Вам не обов’язково бути сайтом новин, але якщо ви постійно публікуєте контент новин, вас можуть прийняти.

Що нового?

Велика пошукова система, така як Google, визначає новини як «нещодавно отриману або варту уваги інформацію, особливо про недавні або важливі події».

Якщо ви перебуваєте в авангарді своєї галузі та своєчасно надаєте інформацію, яка буде цікавою для вашої аудиторії, то ви видавець новин.

Google News – це платформа для розповсюдження контенту, яку Google представив, щоб допомогти організувати світові новини різними способами та зробити їх доступнішими для користувачів, як XML-файл новин.

Google News відправляє 6 мільярдів кліків на місяць видавцям по всьому світу. Навіть якщо ви отримуєте тільки 0,0001% цих кліків на ваш сайт, це дуже багато.

Тим не менш, багато в чому виникає проблема: індексувати ваш веб-сайт як новинний сканер файлів Sitemap, а ваші статті індексувати та оцінювати в Google News.

Давайте розглянемо кілька рекомендацій щодо додавання в карту сайту Google Новин XML та способи отримання трафіку в реальному часі.

Дотримуйтесь принципів гарної журналістики

Якщо ви подивитеся на недавні доповнення до платформи розповсюдження файлів Sitemap для Google News, ви помітите, що Google вперше більше не на 100% орієнтований на новини, пов’язані з “поточними подіями” – типовим змістом. Ви можете сказати це, просто глянувши на мета-теги.

З роками він перетворився на карту сайту для новин, врівноважуючи правила гри для блогерів, творців контенту та експертів із публікації новин. Ця еволюція може бути не очевидна із заголовків пошукових запитів, але зміст розкриває це розширення.

Проте ця основна пошукова система не відмовилася від принципів гарної журналістики. Google, як і раніше, піклується про стиль та зміст статей, особливо в рамках свого XML. Хороша журналістика – це бути чесним та максимально об’єктивним.

Як ви вважаєте, чому карта сайту Google XML сканує, індексує та публікує контент сторонніх веб-сайтів від CNN, BBC, Techcrunch, The Wall Street Journal та інших у результатах пошуку?

Одна з причин полягає в тому, що ці сайти є справжніми видавцями новин і дотримуються суворих стандартних журналістських практик. Вони прозорі і відповідають одним і тим самим професійним стандартам. Просто погляньте на їхню історію пошуку, і ви побачите, що вони серйозно ставляться до своїх новин.

Щоб бути включеним до XML-файлів новин, ваше повідомлення має бути оригінальним, чесним і добре структурованим, з якісними якірними текстами, метатегами та авторитетним голосом.

Стандартна журналістика – це розслідування, а не лише пошукова оптимізація. Таким чином, ви повинні бути готові досліджувати історію та підтвердити її справжність, перш ніж повідомляти про неї.

Щоб ваша історія знаходила відгук у редакторів, які, у свою чергу, поширюватимуть її в Google News, PBS рекомендує вам представляти інформацію від найбільш до найменш важливих пунктів змісту.

Існує встановлений процес подання заявок на розміщення ваших історій у XML-картці сайту Google News. Але перед подачею заявки дотримуйтесь цих рекомендацій:

1.Не скопіюйте з інших сайтів. Пишіть оригінальні статті новини.

Насамперед потрібно переконатися, що ваші оповідання оригінальні.

Велика пошукова система, така як Google, не хоче синдикувати ту саму частину контенту дослівно, і її алгоритм пошуку підтягне вас. Ви повинні зробити свою історію оригінальною, використовуючи точні дані із надійних джерел. Звідки б ви не отримали інформацію, будь то перегляд історії пошуку, файли картки сайту або вивчення веб-сторінок, переконайтеся, що ваші джерела заслуговують на довіру.

Погляньте на головну сторінку Google News. Усі представлені історії є оригінальним контентом із достовірних джерел. І жоден сайт не оцінюється більше ніж один раз за свої історії.

Google – надійна компанія, велика пошукова система, якій довіряють мільйони людей у всьому світі. Уявіть, що Google повідомляє неправдиву історію, це буде катастрофою для системи метапошуку!

Як ви вважаєте, що станеться з його авторитетом?

І, говорячи про достовірність, Google не менш стурбований рейтингом авторів.

Немає кращого способу стати авторитетним автором, ніж писати для інших сайтів новин і журналів. Якщо ви ніколи не писали для надійних веб-сайтів новин, таких як Forbes, Inc. або Business Insider, вам потрібно розпочати.

Google знає, що авторитетні автори та оглядачі не копіюють новини з інших джерел, тому їх включають у свої карти сайту XML.

Натомість вони з усіх сил намагаються отримати оригінальну історію. Відомі автори, які публікують оригінальні оповідання протягом певного періоду часу, отримують належне, щоб вони могли побудувати «рейтинг» і покращити свою репутацію незалежно від того, для якого онлайн-видання вони вирішили писати.

Один із способів швидко додати свою історію до Google News – використовувати співавтора з високим рейтингом.

З точки зору Google і при пошуку включень у їхньому XML-файлі карти сайту новин, такий автор привносить більш високий рівень авторитету у ваш сайт, і отримана в результаті історія з більшою ймовірністю буде оригінальною та достовірною.

2.Напишіть заголовки, багаті на ключові слова, які передають теми оповідання.

Ваш заголовок дає обіцянку читачеві. Якщо ви все зробите правильно, ваша новина швидше за все буде підхоплена Google та іншими журналістами, які зможуть розширити охоплення контенту.

За словами Пойнтера, ви повинні «старатися, щоб заголовки були простими і без прикраси. По можливості використовуйте короткі та знайомі слова».

У вас може виникнути спокуса використовувати цифри у заголовках ваших новин. Зрештою, користувачі люблять цифри. Але якщо ви збираєтеся використовувати заголовок типу «листик», він повинен надавати конкретну інформацію та уникати території «приманки для посилань». Приманка для посилань і паршиві якірні тексти не допоможуть вам потрапити в XML-файл карти сайту новин Google.

Я помітив, що авторитетні сайти, які щодня публікують статті, рідко використовують формат списків або «нумеровані» заголовки.

Вони просто пишуть точний, ясний та переконливий заголовок.

Як і у випадку з повідомленнями в блозі, заголовок вашої новини визначає, чи ваша історія поширюватиметься через Google чи ні.

Ось кілька порад, які допоможуть вам написати заслуговують на увагу заголовки, які обов’язково з’являться в результатах пошуку, і пам’ятайте, що той же підхід можна використовувати з вашими метатегами:

I) Не повторюйте слова: мета додавання вашого веб-сайту або історії в XML-карту сайту Google Новин – отримання кліків і переглядів величезної бази користувачів. Вам не потрібно повторювати слова або ключові слова в заголовку, якби ви активно займалися пошуковою оптимізацією.

Ось слабкий заголовок новини:

«Як досвідчені інвестори можуть наставляти інвесторів, що йдуть». Уникайте повторення слів.

II) Використовуйте активний голос. Заголовок новини – це швидкий спосіб продемонструвати суть історії та привернути увагу пошукової системи.

Не втомлюйте користувачів та не відмовляйте журналістів обирати вашу історію. Уникайте використання пасивного голосу.

У пасивній заставі суб’єкт отримує дієслово. Наприклад:

Активний голос починається із теми. З активним голосом ви можете з першого разу сказати більше за допомогою меншої кількості слів. Короткість – це важлива тактика видавців новин, яка захоплює аудиторію.

Використання активного голосу у заголовку новин також допомагає скоротити непотрібні слова. Якщо ви заглянете на домашню сторінку Digg, ви побачите, що заголовки більшості синдикованих історій написані активним голосом.

III) Пишіть зараз: це ще один важливий момент, про який слід пам’ятати при написанні заголовка статті, сподіваючись, що він буде об’єднаний у XML-файл карти сайту Google Новин.

Навіть якщо сама історія або зміст написані в минулому часі, заголовок повинен вказувати на те, що відбувається зараз. Зрештою, саме тому він називається «новини», і саме це шукає XML карта сайту.

3. Пишіть статті про новини, а не про вічнозелені матеріали.

Додаючи сайти в Новини Google, пам’ятайте, що основна пошукова система, така як Google, може включати лише ті сайти, які відповідають рекомендаціям щодо використання Інструментів для веб-майстрів.

Якщо на вашу тему чи історію немає нічого актуального, це не новини. Це просто стаття. У журналістиці існує такий вислів: «Час вирішує все». Своєчасний контент потрапляє в топ, решта губиться на сторінках історії пошуку.

Щоб ваш сайт був прийнятий, ви повинні постійно писати статті статті. Вічнозелений зміст просто не працюватиме з Новинами Google.

Окрім цього, основна пошукова система Google також має певні типи контенту, які вони приймають. За словами Google:

“Зазвичай ми не включаємо статті з практичними рекомендаціями, колонки з порадами, оголошення про вакансії або суворо інформаційний контент, такий як прогнози погоди та дані про запаси”.

У світі блогів створення вічнозеленого контенту – ваша гарантія стійкого органічного трафіку. І Google винагороджує такий контент за його органічні результати.

Але такий контент не є новиною, тому пошукова система, така як Google, не поширюватиме його.

Коли ви подивіться на головну сторінку Новин Google, ви помітите, що історії є актуальними в основному в міру розвитку подій.

4. Пишіть щонайменше 2 статті новин щодня.

Ви єдиний, хто керує своїм сайтом? Якщо ви хочете, щоб вас додали до Новини Google, вам може знадобитися внести зміни.

Більшість сайтів новин ЗМІ, які синдикуються в Новинах Google, створено з кількома авторами. Іншими словами, для сайту пишуть понад одну людину.

Згадайте CNN, BBC, Bloomberg, New York Times, Huffington Post тощо.

Ці сайти оновлюють кожну хвилину дня безліч плідних письменників, які прозорі та точні у своїх звітах, тому вони такі популярні у пошукових системах. Вам потрібно більше письменників, які зможуть знайти нові історії, написати про них і представити їх протягом декількох годин.

Можливо, вам доведеться готувати добрих письменників. Ви можете почати з найму позаштатних письменників, а потім навчити їх журналістському підходу, який потрібно в Google News та інших медіа-платформах та пошукових системах для кожної статті.

Ви також повинні навчити своїх письменників дотримуватись керівних принципів вашого бренду, особливо якщо вони пишуть для вас вперше. Повідомте їм елементи, які мають бути присутніми в новинах – заголовок, відповідний голос, вимоги до джерел та правила цитування.

В ідеалі створіть сторінку автора на своєму сайті, де ви представите кожного письменника у своїй команді.

Google запросить список авторів, які публікують статті на вашому сайті. Фактично, ви повинні надати контактні дані кожного автора при подачі заявки.

5. Встановіть авторитет у своєму блозі.

Зрозуміло, що Google суворо стосується контенту, який вважає новинами. Не кожну статтю присвячено новинам.

У більшості випадків справа не в історії, а в контексті чи ракурсі, під яким автор її висвітлював, тому непереконливі ЗМІ можуть бути такими популярними.

Поскольку Google увлечен своевременными, актуальными историями, вам нужен способ доказать Google, что вы придерживались его рекомендаций.

Вам необхідно зміцнити авторитет свого блогу. Припустимо, ваш блог 3-місячної давності повідомляє про своєчасні, актуальні історії в міру їх розвитку.

Інший сайт (скажімо Mashable) має більший авторитет, ніж ваш блог, і має встановлену історію пошуку.

Mashable публікує більш своєчасний контент, тому що він має бюджет для достатньої кількості авторів. Якщо у вас невеликий бізнес, ви не зможете перевершити це.

Підвищення авторитету вашого блогу – непросте завдання. І це точно не станеться відразу.

Створюючи свій рейтинг автора, беручи участь в інших надійних сайтах, завжди посилайтеся на свою історію природним чином. В ідеалі використовуйте своє фірмове ключове слово або заголовок історії як якірний текст для зворотного посилання на ваш сайт.

Чим більше авторитетних сайтів ви публікуєте і з яких отримуєте посилання, тим більше авторитету буде у вашого блогу і тим більше ви відображатиметеся в результатах пошуку та в історії пошуку. Ваш блог поступово набиратиме обертів. Потерпіть!

Соціальні мережі не менш важливі, тому ділитеся публікаціями. Будьте активними у соціальних мережах, таких як Facebook, LinkedIn, Instagram і Twitter.

Не намагайтеся копіювати чи імітувати стиль листа іншого автора. Знайдіть свій голос. Дотримуватись його. Це єдиний спосіб виділитися з натовпу і додати свої статті новин в Google.

Коли ваш контент є унікальним і цікавим, більше людей натискатимуть на ваш заголовок, відвідуватимуть ваш сайт і підніматимуть ваш рейтинг.

Але коли ваші новини такі ж, як у всіх, ви не маєте жодного впливу. Для публіки у цьому немає нічого цікавого. Отже, вони підуть.

Висновок

Тепер, коли ви побачили можливість додавання вашого веб-сайту та новинних статей у Новини Google, настав час вжити заходів і подати заявку.

Не поспішайте це робити. Спочатку вам потрібно створити у своєму блозі шлях, яким бот Новин Google зможе сканувати ваші свіжі історії в міру їх публікації.

Google пропонує вам додати карту сайту для новин Google, щоб спростити це завдання. Якщо ваш блог розміщено на WordPress CMS, ви можете знайти плагіни картки сайту Google Новин в репозиторії WordPress.

Після встановлення одного з модулів ви можете подати заявку на участь в Новинах Google тут. Це підключиться до вашого облікового запису Google Console, що спростить додавання кількох ваших сайтів до Новини Google. Обов’язково використовуйте інструмент для веб-майстрів, щоб перевірити статус індексації.

Як додати свій сайт до Google News та залучити трафік

Читайте також

Як додати свій сайт до Google News та залучити трафік