Як керувати інформацією на сайті чи що таке CMS?
InvestWPСтаттіЯк керувати інформацією на сайті чи що таке CMS?
Як керувати інформацією на сайті чи що таке CMS?

Як керувати інформацією на сайті чи що таке CMS?

CMS (Content management system) у перекладі – “система управління контентом”. Вона буквально дозволяє Вам керувати вмістом Вашого сайту без технічної підготовки.

Насамперед, використовуючи систему керування, Ви можете легко додавати, видаляти зображення та редагувати текст на своєму веб-сайті.

Ви також можете:

  • створювати необмежену кількість типових сторінок,
  • перенаправляти внутрішні посилання сайту,
  • займатися редагуванням основних елементів, необхідних для красивого відображення сайту в пошукових системах типу Google.

Простіше кажучи, важливим є досвід форматування котенту. Працювали із Microsoft Word? Безумовно, Ви з легкістю зможете керувати контентом свого власного сайту. Вам не потрібно вміти програмувати чи встановлювати спеціальну програму. Редагування контенту буде здійснюватись за допомогою будь-якого браузера з будь-якої точки світу.

Для чого потрібна CMS?

Як керувати інформацією на сайті чи що таке CMS?

Без адміністративного управління – важко керувати безліччю сторінок. Багатьом компаніям важко підтримувати актуальність, як вимагає ринок.

На превеликий жаль, пошукові системи також звертають увагу на частоту оновлення сайту. Google або Yandex можуть легко знизити Ваш сайт у видачі. Якщо зміст сторінок сайту буде статичним і ніколи не оновлюватиметься. Саме тому багато компаній використовують CMS для керування інформацією на сайті.

Наявність CMS дозволяє керувати своїм сайтом. Це автоматично зменшить кількість звернень до Веб-студії або ІТ-відділів за змінами на Вашому сайті. CMS скорочує час, необхідний для публікації, що дає змогу миттєво відображати всі зміни в Інтернеті.

Це дуже важливий момент для будь-якого професійного сайту.

На що звертати увагу при виборі CMS?

Як керувати інформацією на сайті чи що таке CMS?

Ось кілька основних моментів:

— Швидка та проста установка;

— Простий інтерфейс адміністрування;

— Розширення CMS для дод. функціоналу;

— Проста маніпуляція шаблонами;

— корисна спільнота користувачів.

Насамперед, Вам варто звернути увагу на CMS із найзручнішим дизайном. Наявність привабливого дизайну – один із найкращих індикаторів! Інтерфейс буде зручним для користувача, але завжди варто пам’ятати про важливість дослідження варіантів.

То яку CMS вибрати?

Як Ви вже зрозуміли, існує безліч систем керування контентом. Перед вибором CMS обов’язково вивчіть усі пропозиції на ринку та оберіть ту, яка підійде саме Вам.

На даний момент існує кілька провідних CMS. У сфері інтернет торгівлі – це OpenCart чи Magento. У решті областей безперечним лідером є WordPress.

Як керувати інформацією на сайті чи що таке CMS?

Що робить WordPress найпопулярнішою CMS у світі?

— Відкритий вихідний код: WordPress — це платформа з відкритим вихідним кодом. Це означає, що розробники можуть використовувати вже написаний код без необхідності писати його з початку. Велика спільнота WordPress дозволяє розробникам ділитися кодом один з одним, заощаджуючи час на створення сайту.

— Зручність та простота. WordPress легко налаштовується, оновлюється та керується банальним перетягуванням інформації.

— Економія. Використовуючи WordPress, Вам не потрібно щоразу передавати свій проект на аутсорсинг. Наймати розробників для модифікації сайту також не потрібно. Оскільки Ви самі можете вносити зміни на сайт, не написавши жодного рядка коду. Така можливість може значно заощадити Ваш час та гроші.

— Плагіни: Ще одна велика перевага WordPress. Він має понад 45 000 плагінів багатьох функцій. Тому, Ви можете вибрати необхідний плагін і встановити його на сайт. Не потрібно писати жодного рядка коду для будь-якої функції. Просто встановіть відповідний плагін на своєму сайті.

— Швидкість програмування: Основною перевагою WordPress є швидкість, з якою створюється веб-сайт. Процес розробки сайту WordPress досить швидкий. Особливо етап наповнення сайту контентом за допомогою функції «перетягування».

Зворотний бік популярності платформи WordPress

Як правило, популярність WordPress робить його мішенню для величезної кількості різноманітних хакерів. Оскільки платформа запускає більше половини всіх веб-сайтів, вигоди від її злому можуть бути величезними. Але обов’язково увімкніть автоматичне оновлення системи та плагінів! І тоді проблеми злому Вас не потурбують у 90.

WordPress не стоїть на місці та безпеки приділяється більше уваги, ніж колись раніше.

Також важливо перевіряти ще раз кожен плагін, який Ви хочете встановити на свій сайт. Щоб не було дірок у безпеці самого плагіна.

Більше того, вибирайте систему керування контентом з розумом і повним розумінням, для якої мети вона використовуватиметься.

У будь-якому випадку, InvestWP знає про CMS все! І із задоволенням допоможе вибрати те, що підійде саме Вам.

Як керувати інформацією на сайті чи що таке CMS?

Зміст

    Отримайте швидку оцінку ваших задач

    Як керувати інформацією на сайті чи що таке CMS?