Як оптимізувати сайт для лідогенерації у 2021 році
InvestWP > Uncategorized > Як оптимізувати сайт для лідогенерації у 2021 році

Як оптимізувати сайт для лідогенерації у 2021 році

Генерація лідів на веб-сайтах має велике значення для бізнесу, тому багато людей вкладають кошти в багатогранну стратегію цифрового маркетингу. Залучення потенційних клієнтів для вашого бізнесу – один із найважливіших способів створення стійкої та прибуткової бізнес-моделі.

SEO у 2021 році продовжує залишатися великою загадкою для багатьох користувачів. Деякі люди розчаровуються у SEO. Може здатися, що ви перебуваєте у владі алгоритмів Google, але це не обов’язково так. З гарною стратегією органічного просування та опрацьованим підходом, а також кількома інструментами у вашій кишені – ваша стратегія SEO не повинна сильно залежати від змін алгоритму.

Під час створення стратегії SEO важливо враховувати багатоаспектний підхід. Замість того, щоб зосереджувати вашу увагу на одній області, максимізуйте зусилля у різних сферах вашого бізнесу. Це може гарантувати, що з’явиться стійке зростання.

Стратегія SEO повинна складатися з органічного SEO, PPC, контент-маркетингу та соціальних мереж. Всі вони мають одну й ту саму мету – залучити відвідувачів на ваш сайт і перетворити їх на клієнтів.

Але що відбувається із цими відвідувачами, коли вони потрапляють на ваш сайт? Відповідь на це питання часто не беруть до уваги. Отримання великої кількості трафіку – це чудово, але вашою головною метою має бути утримання потенційних клієнтів на сайті та взаємодія з ним.

Отже, що вам потрібно зробити, щоб перетворити відвідувачів на потенційних клієнтів?

Ваш сайт

Хоча це очевидно, наявність добре розробленого та зручного сайту є ключем до залучення потенційних клієнтів. Цю можливість упускають багато компаній. Добре спроектований та зручний інтерфейс довше утримуватиме інтерес відвідувачів. Чим довше вони залишаються на вашому сайті, тим більша ймовірність, що вони куплять продукт або поцікавляться послугами, які ви пропонуєте. На погано спроектованому сайті вони губляться і замість покупки натискають кнопку «Назад» і переходять на сайт конкурента.

Пару помилок, які не можна допускати при створенні свого сайту

Цільові сторінки

Цільові сторінки – чудовий маркетинговий інструмент, який можна використовувати для залучення трафіку на ваш сайт та сприяння просуванню продукту чи послуги, які ви пропонуєте. Зазвичай вони знаходяться за межами основної навігації сайту та пропонують потенційним клієнтам можливість «приземлитися» на ваш сайт через пошукові системи, розсилку електронною поштою або навіть за прямим посиланням (реклама блогерів, посилання з месенджерів).

Немає обмежень на кількість цільових сторінок, які ви можете створити, але важливо дотримуватися деяких основних правил:

Майте на увазі, що ваші цільові сторінки повинні бути візуально узгодженими і передавати те повідомлення, що і ваша рекламна кампанія та решта фірмового стилю вашої компанії. Це означає, що коли потенційний клієнт натискає на рекламу з вашого сайту (електронна пошта або платна реклама), він повинен мати можливість одразу визначити зв’язок між натиснутою об’явою та цільовою сторінкою. Не повинно бути жодної плутанини щодо того, куди він потрапив.

Використовувати форми

Лідогенерація – це створення відносин із потенційними клієнтами. Створюючи форми на своєму сайті, ви створюєте ще одну точку дотику для відвідувачів, які можуть отримувати від вас консультації щодо мобільного телефону або електронною поштою. Загалом може знадобитися 18-20 точок дотиків, перш ніж покупець вирішить зробити покупку. Думайте про точки дотику як про кількість переглядів вашого продукту або послуги – чим більше можливостей ви створите для цього, тим якіснішим буде ваше лідерство.

Контактні форми

На більшості веб-сайтів вже є контактні форми. Більшість із них створюються веб-розробником під час створення сайту і ніколи більше не проглядаються. Збір правильних даних з вашої контактної форми є життєво важливим для генерації потенційних клієнтів, але також важливо не заважати вашим клієнтам зв’язуватися з вами через наявність складної форми з занадто великою кількістю полів.

Використання різних форм на сайті може допомогти залучити більше потенційних клієнтів, ось кілька прикладів:

Форми підписки

Форми передплати дещо відрізняються від стандартної контактної форми. Форма підписки пропонує людям підписатися на ваш список розсилки і є чудовим способом тримати ваших клієнтів у курсі новин, пропозицій, останніх продуктів та послуг. Форми можна безпосередньо підключати до інструментів електронного маркетингу, таких як MailChimp та Campaign Monitor, щоб спростити керування списком розсилки.

Форма передплати може розташовуватися будь-де на вашому сайті, але включення її у футер вашого сайту означає, що вона відображатиметься на кожній сторінці з метою захоплення якомога більшої кількості реєстрацій.

Реалізуйте онлайн-чат на своєму сайті

Додавання опції живого чату на ваш сайт може бути корисним для залучення потенційних клієнтів, особливо, якщо у вас великий бізнес. Наявність когось, готового негайно поговорити з потенційними клієнтами, а не електронною поштою, може збільшити ваші шанси на конверсію та продаж. Це також допомагає зміцнити довіру, оскільки усуває період очікування.

Обмін миттєвими повідомленнями зараз популярніший, ніж будь-коли, і очікується, що він продовжуватиме зростати зі збільшенням попиту з боку клієнтів. Це зручний та простий спосіб спілкування. Використання служби живого чату на вашому сайті може дати вам конкурентну перевагу. Приклади сервісів живого чату включають LiveChat та Zendesk Chat.

Використовуйте заклик до дії

На більшості сайтів є заклик до дії – інструмент, який використовується для заохочення відвідувача до негайних дій для виконання завдання. Заклик до дії може бути чудовим способом спонукати відвідувача замовити послугу, передплатити ваш список розсилки або навіть підписатися на вашу сторінку в соціальних мережах.

Популярний заклик до дії – запропонувати знижку на послугу або надати відвідувачам щось безкоштовне в обмін на передплату вашого списку розсилки. Заклик до дії має бути правильно розрахований; надто ранній час може дратувати відвідувачів, оскільки вони, можливо, ще не встигли оглянути ваш сайт. Це може бути особливо неприємним, якщо вони вперше зайшли. З іншого боку, заклик до дії, що відбувається пізніше, може відвернути відвідувача від скоєння іншої дії. Наприклад, від покупки продукту під час оформлення замовлення.

Підсумок

Хоча все вищезгадане може допомогти в залученні потенційних клієнтів, також важливо встановити правильний баланс. Зосередьтеся на якості, а не кількості, щоб забезпечити зручність для відвідувачів вашого сайту. Але не забувайте про контент!

Як оптимізувати сайт для лідогенерації у 2021 році

Читайте також

Як оптимізувати сайт для лідогенерації у 2021 році