Як правильно вибрати хостинг
InvestWPСтаттіЯк правильно вибрати хостинг
Як правильно вибрати хостинг

Як правильно вибрати хостинг

Веб-хостинг – це сервіс, який дозволяє організаціям та окремим особам розміщувати веб-сайти в Інтернеті.

Хостинг-провайдер – це компанія, яка надає технології та послуги, необхідні для перегляду сайту в Інтернеті.

Як правило, коли користувачі хочуть переглянути Ваш сайт – їм потрібно вказати адресу сайту у своєму браузері. Комп’ютер клієнта підключиться до сервера, який відкриє сторінки Вашого сайту у браузері.

Как правильно выбрать хостинг

На що звернути увагу?

Основні характеристики хостинг-провайдера – швидкість, підтримка та безпека. Саме на ці три стовпи варто завжди звертати увагу під час вибору місця для сайту! Також Вам потрібна можливість швидкого масштабування. Ви повинні передбачити можливість раптового сплеску трафіку і переходу на сильніші тарифи.

Під час створення сайту для малого бізнесу Вам цілком вистачить стандартного хостингу WordPress. Їхня ціна варіюється від $ 40 до $ 100 на рік. Визначтеся, який рівень підтримки потрібний саме Вам.

Як правильно вибрати хостинг

Ми рекомендуємо звертати увагу на компанії з підтримкою у вигляді чату. Ви зможете швидко отримати відповіді та вирішити проблеми малими ресурсами. В цілому, базовий варіант обслуговування клієнтів забезпечується за допомогою електронної пошти та підтримки телефоном. При цьому час обробки запитів у всіх провайдерів є різним. Є навіть компанії, які пропонують цілодобову підтримку телефоном. Не варто обманювати себе! При замовленні мінімального пакету послуг Вам навряд чи нададуть власного системного менеджера, який постійно стежитиме за працездатністю Вашого сайту. А “висіти на лінії” в очікуванні менеджера – вас досить швидко втомить.

Як правильно вибрати хостинг

Оцініть очікуваний обсяг трафіку

Хостинг-провайдери зазвичай стягують плату за обсяги зберігання та пропускну спроможність каналу. Пропускна здатність – це показник того, скільки байт обслуговуватиметься за певний період. При відвідуванні кілька людей на день, пропускна здатність може бути низькою. При появі на вершині списку Google вимоги до пропускної здатності можуть різко зрости.

Якщо Ви плануєте замовити розробку сайту під ключ для отримання замовлень небагатьох кількох місцевих клієнтів, то Ви ніколи не зіткнетеся з будь-якими обмеженнями. Але якщо Ви знаєте, що Ваш сайт повинен обробляти величезну кількість інформації, обов’язково виберіть виділений або хмарний сервер.

Як правильно вибрати хостинг

Існуючі типи серверів

Найдешевший хостинг – це хостинг на загальних серверах, де один сервер може запускати сотні сайтів. При цьому продуктивність Вашого сайту буде залежати від завантаження всіх інших сайтів, розміщених на хості.

Наступний рівень – це VPS (virtual private server).
VPS – це сервер, який є віртуальною машиною, запущеною на хості (по суті, окремим комп’ютером, виділеним для ваших завдань). При використанні VPS продуктивність майже завжди краща, ніж на загальних службах базового рівня. При використанні VPS Ви повинні знати, як правильно обслуговувати та керувати сервером (потрібна кваліфікація).

Виділений сервер – це фізична скринька, яка орендована спеціально для Вас. Фізично це як сервер в офісі, за винятком того, що він знаходиться у дата-центрі постачальника послуг.

Хмарні сервери – зазвичай працюють на гігантських громадських хмарах, таких як Amazon Web Services або Microsoft Azure. Великою перевагою хмарних серверів є можливість плавного масштабування. Якщо Вам знадобиться збільшення потужностей, просто заплатіть своєму провайдеру більше грошей.

Міф про ідеальний комерційний хостинг

З нашого досвіду, «ідеальних» хостинг-компаній не існує!
Навіть висока ціна не обов’язково гарантує якісний хостинг та постійну підтримку. А згодом будь-яка компанія може знижувати якість послуг!

Можете бути впевнені – Ви не отримаєте супер підтримки, коли купите дешевий хостинг. За дуже низькою ціною послуги – жодна компанія не зможе найняти достатньо кваліфікованих співробітників.

Зрештою, Вам доведеться йти на компроміс між ціною, надійністю та можливостями, які Вам необхідні.

Як зрозуміти, що поточний хостинг вам не підходить?

Як правильно вибрати хостинг

Також варто враховувати показники PageSpeed Insights, коли у вас вже є хостинг. Досить часто половину проблем зі швидкістю можна прибрати оптимізувавши картинки та замінивши хостинг більш якісним! Як зрозуміти, що хост поганий і не справляється? Знайдіть графу “Скоротіть час відповіді сервера”. Коли вона є – компанія не справляється з обслуговуванням вашого сайту. І вам потрібно або міняти тариф, або міняти хостинг-компанію.

Як правильно вибрати хостинг

Зміст

    Отримайте швидку оцінку ваших задач

    Як правильно вибрати хостинг