Знайти чудові фото для сайту самостійно: 21 фотосток
InvestWPСтаттіЗнайти чудові фото для сайту самостійно: 21 фотосток
Знайти чудові фото для сайту самостійно: 21 фотосток

Знайти чудові фото для сайту самостійно: 21 фотосток

Хороше фото коштує тисячі слів, особливо в конкурентному середовищі в мережі, де кожен блогер, власник бізнесу та магазин намагаються виділитися з натовпу.

Але якщо ви використовуєте ті самі заїжджені загальнодоступні фото на своїх сайтах, то при відкритті сайту в паралельних вкладках з конкурентами – результат вибір потенційного клієнта для вас буде швидше за все негативний. Це особливо вірно, якщо у вас немає досвіду у фотошопі та веб-дизайні як такому.

На щастя, існує безліч сайтів-стоків, які збирають красиві стікові зображення. Їх можна спокійно використати на вашому сайті, доповнити контент та заохотити відвідувачів сайту залишитися. І що найприємніше, багато хто з них безкоштовний!

Ми підібрали для вас 21 із найкращих сайтів із фотографіями. Тому вам більше не потрібно турбуватися про пошук зображень для публікації на вашому сайті.

Отже, давайте подивимося, де ви можете отримати приголомшливі стикові зображення для вашого сайту.

1. StockSnap.io

StockSnap.io має тисячі красивих, високоякісних стокових фотографій для всіх потреб вашого сайту. Існує проста у використанні функція пошуку, тому знайти потрібне зображення для вашого проекту легко. І якщо ви шукаєте фотографію, яка дійсно популярна, ви можете перевірити лайки кожного зображення. StockSnap завжди додає нові зображення до своєї колекції. Тому вам ніколи не доведеться довго шукати чудове зображення для вашого сайту.
Тип ліцензії: Public Domain (без вказівки авторства)
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

2. Negative Space

У Negative Space є безліч фотографій для особистого чи комерційного використання. Перевірте теги зображень, використовуйте функцію пошуку або навіть сортуйте за колірною схемою. Це потрібно робити, щоб знайти ідеальне зображення для вашого бізнесу, бренду чи блогу. Також ви завжди можете шукати зображення за категоріями, такими як спорт, їжа та природа. Бажаєте, щоб останні зображення доставлялися прямо на вашу поштову скриньку? Ви також можете підписатися на їхній список адрес електронної пошти та завжди отримувати найновіші стокові зображення.

Тип ліцензії: Public Domain (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

3. Pixabay

Pixabay пропонує понад 1,6 мільйона зображень, а нові додаються постійно. Але не хвилюйтеся, інтерфейс простий та зручний для навігації. Незважаючи на те, що так багато фотографій для перегляду. Ви можете фільтрувати зображення на основі фотографій, векторів та ілюстрацій. Це допоможе вам знайти те, що вам потрібно. І якщо вам потрібен відеоконтент для вашого сайту, Pixabay це теж є.

Тип ліцензії: Public Domain (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

4. Pexels

Pexels надає високоякісні фотографії, які можна знайти за допомогою панелі пошуку, тегів або сторінок пошуку. Завдяки перегляду сотень тисяч фотографій та щоденному додаванню нових, Pexels пропонує власникам сайтів простий спосіб створювати дивовижні продукти, дизайни, історії, веб-сайти, додатки, витвори мистецтва та багато іншого.

Тип ліцензії: Public Domain (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

5. Unsplash

Unsplash – це унікальний фото-сайт, що надає людям зображення, яких зазвичай немає в інших місцях. Крім того, вони випускають 10 нових зображень «роби, що хочеш» кожні 10 днів, тому ви знаєте, що завжди будуть свіжі нові зображення для перегляду. Почніть із перегляду колекцій зображень, таких як фони / текстури або бренди, використовуйте функцію пошуку або просто перегляньте їх найкращі фотографії на головній сторінці.

Тип ліцензії: Public Domain (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

6. Foodiesfeed

Foodiesfeed – чудовий сайт для тих, хто володіє рестораном або продає кухонну техніку. Цей ресурс зображень може похвалитися зображеннями продуктів, що природно виглядають, щоб допомогти гурманам уникнути використання «некрасивих стерильних фотографій», завдяки легким пошукам фотографій, пов’язаних з харчовими продуктами, завдяки популярним тегам, зображенням трендових продуктів харчування і пошуковому каталогу з більш ніж 1200 зображеннями для перегляду.

Тип ліцензії: Public Domain (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

7. Death to Stock

Death to Stock було створено у відповідь на труднощі, з якими люди стикалися під час пошуку зображень. У вас є два варіанти використання бібліотеки зображень. По-перше, потрібно відразу підписатися і отримати доступ до більш ніж 3500 стокових зображень і відеоконтенту, причому щомісяця 20 нових зображень відправляються прямо на вашу поштову скриньку. По-друге, ви можете підписатися на щомісячне членство та отримувати доступ до преміум-зображень, зарезервованих для преміум-клієнтів, за допомогою зручного входу до системи.

Тип ліцензії: безкоштовне використання, відтворення та зміна (без поширення).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО (членство від 12 доларів на місяць

8. Picjumbo

Pucjumbo – це сайт із фотографіями, які можна використовувати для особистих чи комерційних робіт. Виберіть із категорій, щоб почати перегляд, натисніть на популярні зображення, які вам подобаються, або виконайте швидкий пошук та знайдіть щось конкретне для ваших потреб. І якщо ви хочете, щоб зображення преміум-класу надсилалися електронною поштою щомісяця, ви завжди можете підписатися на членство

Тип ліцензії: безкоштовне використання (без вказівки авторства) з обмеженнями (наприклад, без повторного розповсюдження).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО (членство від 6,58 $ на місяць

9. Kaboompics

Kaboompics пропонує людям понад 10 000 зображень та спеціалізується на способі життя, дизайні інтер’єру та фотографіях блогів. Тим не менш, існує безліч інших категорій – від технологій до тварин та продуктів харчування та напоїв, які можна використовувати в особистих чи комерційних цілях. Крім того, ви можете фільтрувати за кольором, категорією, орієнтацією і навіть режимом.

Тип ліцензії: безкоштовне використання та зміна (без вказівки авторства) з обмеженнями (без продажу чи розповсюдження).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

10. Stokpic

Stokpic, підтримуваний фотографом Ед Грегорі, має безліч категорій на вибір, якщо ви шукаєте гарну та унікальну фотографію. Існують також категорії «Останні 100» та «Улюблені», якщо вам потрібно трохи натхнення. І на довершення всього, якщо ви підпишетесь на його список розсилки, ви отримуватимете 10 преміальних зображень у свою поштову скриньку кожні два тижні. Це не тільки дозволить вам випередити всіх інших, але й заощадить ваш дорогоцінний час, щоб ви могли зосередитися на інших частинах свого веб-сайту, контенті, кампаніях електронною поштою та багато іншого.

Тип ліцензії: безкоштовна (без вказівки авторства) з обмеженнями (без повторного розповсюдження).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

11. Shutterstock

Shutterstock – це лідируючий сайт із фотографіями, відео, музикою та редакційними матеріалами. Він на сто відсотків дорожче у використанні (і є одним із подібних у нашому списку), але має стільки мільйонів чудових зображень для вашого сайту, що може коштувати місячну ціну. Виконайте пошук за фотографіями, векторами або ілюстраціями, відредагуйте зображення за своїм смаком та завантажте його для використання.

Тип ліцензії: Royalty Free (купуйте права на використання та робіть як хочете).
Ціна: від $ 29 / місяць за 10 зображень

12. Burst (by Shopify)

Burst by Shopify не тільки для людей, які мають магазин Shopify. Фактично, цей сайт з фотографіями був створений, щоб допомогти підприємцям створювати найкращі сайти, продукти, маркетингові матеріали та багато іншого. В результаті, насолоджуйтесь такими категоріями, як бізнес, весна, мода, фон, їжа та багато іншого. Просто знайдіть, завантажте та додайте у свій проект – це так просто.

Тип ліцензії: Public Domain (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

13. Reshot

Reshot надає фотографії від окремих авторів у спільнотах фотографів, щоб об’єднати авторів та надати їм доступ до найкращого візуального контенту. Шукайте конкретні зображення, перевіряйте їх і навіть переглядайте пов’язані зображення, щоб переконатися, що візуальний контент вашого сайту та інші проекти є унікальними порівняно з конкурентами.

Тип ліцензії: Public Domain (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

14. Gratisography

Gratisography стверджує, що пропонує людям найхимерніші та найкрасивіші зображення навколо, щоб ви могли виділитися з натовпу. Наприклад, фотограф Райан МакГуайєр вибагливий щодо зображень, які він додає до колекції, і прагне дати креативникам можливість заявити про себе як про чудовий образ у цьому нудному, наповненому простими зображеннями світі. Тому нові зображення додаються щотижня і часто викликають сміх. Так що якщо ви шукаєте щось зовсім інше для ваших особистих або комерційних проектів, це гарне місце для початку.

Тип ліцензії: безкоштовна (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

15. Freestocks.org

Freestocks.org – це простий фото-сайт, який дає людям безкоштовні стікові зображення для використання в будь-якому проекті. Існує кілька категорій організації зображень, таких як тварини, мода та люди. Крім того, є панель пошуку, якщо ви шукаєте щось особливе. Є також пов’язані зображення для перегляду під час пошуку ідеального зображення, які можуть допомогти вам завершити ваш контент і зробити його візуально привабливим.

Тип ліцензії: безкоштовна (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

16. ISO Republic

Як правило, ISO Republic обслуговує блогерів та власників онлайн-бізнесу, надаючи зображення у високій роздільній здатності для додавання на сайти та в соціальні мережі. Крім того, вони пропонують тонну відеоконтенту, який також можна безкоштовно використовувати. Виконуйте пошук за допомогою панелі пошуку, переглядайте їх колекції зображень і навіть перевіряйте пов’язані зображення після пошуку, щоб знайти зображення, які відповідають вашим потребам.

Тип ліцензії: Public Domain (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

17. Picography

Picography – це великий сайт із фотографіями, який полегшує пошук зображень для використання на вашому сайті. Все, що вам потрібно зробити, це ввести пошуковий запит і подивитися, що є. Натисніть на теги, щоб побачити більше, перевірити пов’язані зображення або завантажити фотографію, на яку ви натиснули, та додати її на свій сайт. Picography не має недоліків у категоріях для перегляду та сотнях красивих зображень для вибору

Тип ліцензії: Public Domain (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

18. Fancycrave

Fancycrave рекламує безкоштовні стікові фотографії для подорожей, але насправді це ще не все. Наприклад з такими категоріями, як розваги, SEO, технології та текстури, ви можете знайти тут трохи підходящих фото. У той час як, коли справа доходить до міських пейзажів, ви будете в захваті від деталізації, ясності та краси, які ці стікові зображення виводять на екран.

Тип ліцензії: безкоштовно для використання з обмеженнями (без продажу або розповсюдження).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

19. New Old Stock

New Old Stock – це фото-сайт, заповнений вінтажними фотографіями з публічних архівів. Існує здорове поєднання чудових чорно-білих фотографій і кольорових зображень, які надають життя і почуття ностальгії будь-якому веб-сайту або проекту. З новим зображенням, що додається щодня, New Old Stock завжди матиме щось додаткове, щоб додати до вашого контенту, який виділить вас серед інших.

Тип ліцензії: безкоштовна (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

20. Epicantus

Epicantus упакований фотографіями високого дозволу для особистих та комерційних проектів. Щоб заощадити ваш час та нерви, пов’язані з пошуком чудових зображень в Інтернеті, сайт збирає фотографії в одному зручному місці для людей, які потребують гарних зображень. Будьте в курсі нових випусків зображень або подивіться архіви та переконайтеся самі, чим ділиться цей талановитий фотограф.

Тип ліцензії: Public Domain (без вказівки авторства).
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

21. Styled Stock

Styled Stock пропонує людям жіночу фотографію для тих, хто потребує більш м’якого набору зображень для своїх проектів. Насолоджуйтесь пастельними квітами, елегантними макетами та простою у використанні функцією пошуку, щоб знайти потрібну фотографію для вашого зору. До того ж, не забудьте передплатити отримання ексклюзивних зображень, не знайдених на сайті.

Тип ліцензії: безкоштовна (без вказівки авторства) з обмеженнями.
Ціна: БЕЗКОШТОВНО

Отже, ми переглянули 21 сайт зі стоковими фото, які ми вважаємо найкращими в мережі. У результаті, не дозволяйте вашому сайту, розсилкам електронною поштою, повідомленням у соціальних мережах або іншим проектам ставати жертвами нудних фотографій. Натомість додайте яскраві картинки, які відрізняють вас від конкурентів і змушують відвідувачів говорити «Вау».

Що таке фотографія для сайту?

Стокове фото – це професійна зйомка певного місця, орієнтиру, події, людини, тварини або природи, яку можна використовувати на своєму сайті.
Як правило, зображення не є унікальними та доступними для будь-якого використання. Наприклад, у деяких випадках вони можуть використовуватись безкоштовно або купуватися за фіксовану плату, залежно від того, де знаходиться зображення.

Кожне зображення має власну ліцензію та умови використання. Іншими словами, ви не можете просто запустити простий пошук в Google, вибрати зображення, що сподобалося, скопіювати і вставити його на свій сайт. Якщо ви зробите це та порушите чужі авторські права, то ви швидко зіткнетеся з юридичними проблемами та штрафами.

Ось деякі з найбільш поширених умов, які можуть бути пов’язані з фото, яке ви хочете опублікувати на вашому сайті: • Громадське надбання: зображення, яке ви можете копіювати, змінювати або розповсюджувати будь-яким зручним для вас способом, навіть у комерційних цілях, не питаючи дозволу або не приписуючи твір оригінальному автору. Іншими словами, немає авторського права або торгової марки, яка захищає його

• Атрибуція: деякі зображення вимагають, щоб ви приписували (або віддавали належне) початковому власнику/творцю, водночас дозволяючи копіювати, модифікувати або розповсюджувати зображення на свій розсуд.

• Персональний або комерційний: є деякі зображення, які можна використовувати на власний розсуд тільки в особистих цілях. Якщо ви використовуєте його на комерційному веб-сайті, у вас можуть виникнути проблеми з порушенням ліцензії.

Звичайно, на вашому сайті є більше можливостей для використання стікових зображень, ніж зазначено вище. І хоча ми зробили все можливе, щоб визначити, до якої ліцензії належить кожен сайт, присвячений стоковим фотографіям, ми завжди рекомендуємо вам переконатися, що ви дотримуєтеся умов використання окремих зображень, перш ніж додавати їх на свій сайт.

Знайти чудові фото для сайту самостійно: 21 фотосток

Зміст

    Отримайте швидку оцінку ваших задач

    Знайти чудові фото для сайту самостійно: 21 фотосток